1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. Survivor'da kim elendi ?
Survivor'da kim elendi ?

Survivor'da kim elendi ?

Gökhan, Berna, Pınar ve Sabriye'nin eleme potasında olduğu Survivor'da son elenen isim de belli oldu.

A+A-

Survivor'da son elenen isim de belli oldu.

 

Gökhan, Berna, Pınar ve Sabriye'nin eleme potasında olduğu Survivor 2017'de bu hafta yarışmaya veda eden isim Ünlüler takımından Pınar Saka oldu. Pınar'ın elenmesi herkeste şaşkınlık yarattı.

 

'RUHUM YUKARI ÇIKMIŞ OLAYLARI DIŞARDAN İZLİYOR GİBİ'

 

Tabi ki çok üzgünüm. Ama konuşmamı aynı şekilde devam ettireceğim. Benim için hayırlısı buymuş. Buraya gelirken Kıbrıs'a gitmek ve bayan şampiyon olmak istiyordum seneler sonra. Ama planlarım bu şekildeyken şuan meşalem sönmüş oldu. Hayat zaten biz plan yaparken yaşadıklarımızdan ibaret bence. Şu anki ruh durumum nasıl söylesem. Sanki ruhum yukarı çıkmış olayları dışarıdan izliyor gibi. Bence henüz idrak edemedim ismimin söylenmesinden sonra. Önümüzdeki bir iki daha çok dokunacağını düşünüyorum. Bu haldeyken biraz güzel şeylerden bahsetmek istiyorum.

 

Ben buradaki bütün arkadaşlarımın şanslarının farkında olup sıkıntılar yaşasa bile devam etme gücünü kendilerinde bulmasını diliyorum. Çünkü herkesin burada bir son kullanma tarihi var. Kimse umarım bilerek kalp kırmaz demiştim. Umarım süreç bütün arkadaşlarım için iyi gider.