1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. Survivor'da ortalığı karıştıracak ihanet iddiası!
Survivor'da ortalığı karıştıracak ihanet iddiası!

Survivor'da ortalığı karıştıracak ihanet iddiası!

İşte detaylar...

A+A-

Survivor Gönüllüler takımından elenen Gizem Kerimoğlu'nun Survivor'da yaşanan ihanet ile ilgili sözleri herkesi şaşırttı. Katıldığı televizyon programında Survivor ile ilgili soruları yanıtlayan Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç'in yarışmadan daha önce elenen Nihal'e ihanet ettiğini söyledi. İşte Gizem Kerimoğlu'nun olay yaratan iddiası…

 

Gizem Kerimoğlu, katıldığı Survivor Panorama programında Gizem Memiç'in Survivor'un başlarında en iyi anlaştığı isim olan Nihal'in adaya vedasının ardından Damla ile yakınlaşarak Nihal'e ihanet etmiş olduğunu savundu.

 

Geçtiğimiz haftalarda Survivor adasına veda eden Gizem Kerimoğlu, son konseyde elenen Gizem Memiç'i hedef tahtasına koydu.

 

GİZEM KERİMOĞLU'DAN SURVİVOR İDDASI

 

TV8'de yayınlanan 'Survivor Panorama' programına katılan Kerimoğlu, "Gizem Memiç, önce Nihal'le çok iyiydi. Nihal ile Damla arasındaki kavgada Nihal'in yanında oldu. Nihal gittikten sonra da Damla'yla bir şeyler paylaşmaya başladı" dedi.

 

Programın yorumcusu Hakan Hatipoğlu'nun "Mecburiyetten mi?" sorusuna ise Gizem Kerimoğlu, "Madem arkadaşlıktan dostluktan bahsediyorlar bunu yapmak zorunda değildi. Bana göre bu Nihal'e bir ihanettir" yanıtını verdi.