1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Tam bir kepazelik…
Tam bir kepazelik…

Tam bir kepazelik…

“Annenizi Dursun Özbek’e verin!”

A+A-

Ulusal televizyonlar, toplumun örf ve adetlerine, ahlak anlayışına ters  programlarla  dolu! Bu programlarla,  özellikle genç nesillere çok büyük kötülükler yapılıyor. Hele özel televizyonlardaki spor programları, tam bir şarlatanlığa  dönüştürülmüş durumda. Dün akşam ulusal bir televizyonda yayınlanan spor programında reyting uğruna tam bir kepazelik yaşandı. 

 

Korkunç  yüze sahip olan oyuncak bir bebek, sözde yorumcu Ahmet Çakar’ın ‘oğlu’ olarak tanıtılıyor.  Yüzü gözü patlamış,  çeşitli bölgelerine dikiş atılmış, gözü morartılmış ve eline bıçak verilmiş olan oyuncak bebeği, kucağında seven ve ‘oğlum’ diye hitap eden  Ahmet Çakar’ın psikolojisinin ne kadar bozuk olduğunu anlamak hiç de  zor olmadı. Geçmişte hakemlik yapan ve asıl mesleği doktorluk olan Çakar’ın  trajikomik hali,  izleyenleri sinir küpüne çevirirken, Rtük’ün  bu programlara  nasıl müsaade ettiği de hayretle karşılanıyor!!!

AHMET ÇAKAR'A HİÇ YAKIŞMADI!

Aynı programda  çok daha ahlaksız bir olay yaşandı. G. Saray kulüp başkanı  Dursun Özbek’e hakaret ve tehditler yağdıran Ahmet Çakar’ın,  seviyesiz sözlerine karşılık, programda ki diğer  yorumcuların karşı tepki vermesi üzerine iyice haddini aşan Çakar,  yorumculara   dönerek ; “Dursun Özbek bu kadar iyiyse  babanız ölsün, annelerinizi ona verin” gibi  ahlaksızca bir söylemde bulundu.  Reyting uğruna  yapılan terbiyesizlikler karşısında izleyenler, “Ulusal televizyonlarda adamlık yerlerde süründürülüyor”  değerlendirmesinde bulundu.