1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Tam dörtte bir fiyata Fiorentina almadı!
Tam dörtte bir fiyata Fiorentina almadı!

Tam dörtte bir fiyata Fiorentina almadı!

Vurgun bir kez daha belgelendi!

A+A-

Bir grup menajerin 1 milyon Euro imza parası adı altında komisyon alarak Trabzonspor’a kasmaya çalıştıkları Caceres, sakat olduğu için Fiorentina tarafından da alınmadı!

 

Trabzonspor’dan yıllık garanti ücret olarak 2.5 milyon Euro olmak üzere toplamda 6 milyon Euro(24.4milyon lira) alması kararlaştırılan ve menajerlerine de 4.5milyon lira verilmesi planlanan böylece toplamda Trabzonspor kulübüne yaklaşık 29milyon lira maliyetle kazandırılması planlanan     Caceres,  özellikle Trabzonhaber .com .tr  haber sitemizin  yoğun uyarıları sonrasında alınmaktan vazgeçilmişti. Türkiye’ye  gelen oyuncu ile sözleşme yapılmasından  son anda vaz geçilmişti.

 

Tecrübeli oyuncuyu Fiorentina takımına öneren menajerler, Trabzonspor’dan garanti para olarak yıllık2.5 milyon Euro isterken, İtalyan kulübünden  bu rakamın  yaklaşık  dörtte biri kadar 550 bin Euro talep etti!İtalyan kulübü  sağlık kontrolünden geçirdiği oyuncuya ‘oynayamaz’ raporu alınca  transferden vaz geçti!

 

Trabzonspor başkanı Muharrem Usta ve Asbaşkan Ahmet Çubukçu’yaTrabzonhaber. com.tr  haber sitemizde yer alan uyarı ve ikazları dikkate aldıkları için teşekkür ediyoruz.

 

Fakat özellikle başkan Muharrem Usta’yı bir kez daha uyarıyoruz.

 

Sayın başkan bu futbolcuyu  kulübümüze 2.5 milyon Euro’dan sunarken, İtalya’ya 550 bin Euro teklifi ile giden;

 

böylesi sakat bir futbolcuyu  yaklaşık 29 milyon lira maliyetle ve ısrarla sizlere takdim eden çıkarcı menajer  gurubunun tümünü,

 

özellikle de Özkan Doğan denilen şahsı lütfen bu kulüp ve etrafınızdan uzaklaştırın.