1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Taraftar derneklerinden veda çağrısı!
Taraftar derneklerinden veda çağrısı!

Taraftar derneklerinden veda çağrısı!

Trabzonspor taraftarları düzenledikleri bir basın toplantısı ile açıklamalarda bulundular.

A+A-

Trabzonspor taraftar dernekleri, basın açıklaması düzenledi. Veda çağrısı yapan taraftar derneği başkanları, herkesi bu çağrıya kulak vermeye davet etti…

Trabzon Gazeteciler Cemiyetinde bir araya gelen Trabzonspor Taraftarlar birliği başkanı Adem Söğüt, Trabzonlu Gençler taraftarlar derneği Başkanı Mehmet Fındıkçı, Bordo mavi taraftarlar derneği Başkanı Ahmet Aksu, El nino taraftarlar derneği başkanı Murat Bal, Bir Sevda 967 taraftarlar derneği Başkanı Barış Karadeniz ve Değirmendereli Kaplanlar taraftarlar derneği Başkanı Serdar Birsen Hüseyin Avni Aker stadında oynanacak olan son sezon için veda çağrısı yaptılar.

Dernekler adına konuşma yapan Adem Söğüt, "1951 yılında inşaa edilen Hüseyin Avni Aker Stadyumumuzda son sezonumuzu geçireceğiz. Biz burada güldük burada ağladık bu sahada tarihler yazdık. 1967'den itibaren zaferlerle dolu geçen 48 sene kalplerde hep yaşayacak olsa da, son defa el ele buradayız. Trabzonspor'umuzun tarihi destanlar yazdığı, tüm dünyanın hafızalarından çıkmayacak şekilde kentimizin isminin kazındığı Hüseyin Avni Aker stadında oynayacağımız son sezonun kombine bilet satışları başladı. Zaferleri ve hüzünleri içinde barındıran, nice ünlü takımlara cehennemi yaşatan, Türk futbol tarihinin önemli stadı. Hiç bir zaman unutulmayacak mabedimize hep birlikte veda edelim. Bizler taraftar dernekleri olarak bu sezonun onuruna yakışacak bir veda, gururlu bir şampiyonluğu beraber kucaklamak için bir araya geldik. Büyük Trabzonspor taraftarını yeni sezonda emektar stadımızdaki yerini son keza almaya bugünden çağırıyoruz. Veda sezonuna yakışır yeni başarılar için ligde ve Türkiye kupasında sonuna kadar devam ettireceği mücadele ruhuna, ruh katmak için zaferlere tanıklık edebilmek için Avni Aker stadı'nın veda sezonunda "ben de oradaydım" diyebilmek için tribündeki yerimizi hep birlikte alalım. Buradan Trabzon Valimize Büyükşehir, Ortahisar ve bütün ilçe Belediye Başkanlarımıza, STK Başkanlarımıza, İşa adamlarımıza çağrıda bulunmak istiyoruz. Trabzonspor'un şuana kadar sattığı kombine sayısı bin gibi komik bir rakam. Özellikle iş adamlarımız her türlü eleştiriyi yapıyorlar yinede kombine bilet alarak kulübe destek versinler. Yinede eleştirilerini yapsınlar. Kombine bilet alarak çalışanlarına dağıtsınlar" dedi.