1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Tarkan'dan baba sürpriz
Tarkan'dan baba sürpriz

Tarkan'dan baba sürpriz

Megastarın baba olmaya hazırlandığı öğrenildi.

A+A-

Önümüzdeki ay piyasaya çıkaracağı pop albümüyle milyonlarca hayranını büyük bir heyecana boğan Megastar Tarkan'dan ikinci sürpriz geldi…

 

Pınar Tevetoğlu'yla Mayıs 2016'da evlenerek hayatında yeni bir sayfa açan ünlü sanatçı, iddiaya göre baba olmaya hazırlanıyor. Önceki gün ekrana gelen 'Aramızda Kalmasın' programının sunucusu Duygu Çetinkaya, Tevetoğlu çiftinin bebek beklediği müjdesini verip şunları söyledi:

 

TEDAVİ İŞE YARADI

"Bir arkadaşım Tarkan'la eşi Pınar Hanım'ın yakın dostlarıyla görüşmüş ve kendilerinden ikilinin çocuk sahibi olacağını öğrenmiş." Şimdilik bebek haberini herkesten saklayan ikilinin geçtiğimiz aylarda Almanya'ya giderek tüp bebek tedavisine başladıkları yönünde haberler yapılmıştı. Çiftin bebek beklediği haberi bu iddiaları da yeniden gündeme getirdi. Hayranlarının mutlu evliliğini bebekle taçlandırmasını beklediği Tarkan'la ilgili ortaya atılan iddia bununla da bitmedi.

 

MESAJ YAĞMURU BAŞLADI

Çetinkaya, şu sıralar yeni pop albümünün son rötuşlarıyla ilgilenen Megastar'ın sevenlerine bir sürprizi daha olacağını söyledi. Ünlü sunucu, Tarkan'ın bebeği için bir şarkı hazırlayıp yeni albümüne koyacağını dile getirdi. Bu habere çok sevinen 44 yaşındaki sanatçının hayranları "Babalık sana çok yakışacak. Bebeğin yeni albümünün uğuru olacak" diyerek Megastar'ı tebrik etti. Tarkan ise baba olacağı söylentileri karşısında sessiz kalarak iddiaları doğrular gibiydi.