1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Tayyar, Trabzonspor'un çalınan kupası için ne dedi!
Tayyar, Trabzonspor'un çalınan kupası için ne dedi!

Tayyar, Trabzonspor'un çalınan kupası için ne dedi!

"Keşke imkanım olsaydı da Ankara’dan gelirken sizin şampiyonluk kupanızı da beraber getirebilseydim”

A+A-

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Trabzon Şehir Müzesi’ni gezdi. Tayyar, gezisi sırasında, “2010-2011 şampiyonluğu da oraya yazılmış. Açıkçası içim burkuldu. Keşke imkanım olsaydı da Ankara’dan gelirken sizin şampiyonluk kupanızı da beraber getirebilseydim” dedi.

 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Milli Türk Talebe Birliği Trabzon Şubesi ve Birlik Vakfı tarafından düzenlenen, AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar’ın konuşmacı olarak katıldığı “Tarihi, Siyasi ve Hukuki Yönleri ile Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi” konulu konferans, Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu ve Salih Cora’nın yanı sıra kamu kurumları ve STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş konferansı ilgi ile takip etti. Konferansta konuşan Milletvekili Tayyar, “Trabzon Şehir Müzesi'ni gezdim. Orada Trabzonspor’un başarıları anlatılıyor. 7 kupadan söz ediliyor. 2010-2011 şampiyonluğu da oraya yazılmış. Açıkçası içim burkuldu. Keşke imkânım olsaydı da Ankara’dan gelirken sizin şampiyonluk kupanızı da beraber getirebilseydim. İnşallah bir gün o da nasip olur. ‘Muhtar bile olamaz’ dedikleri kişi cumhurbaşkanı oldu. İnşallah sizde o kupayı alacaksınız’ diye dua etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, konferansın sonunda Tayyar’a plaket takdim ederek teşekkür etti.