1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Tekelioğlu görevden alındı!
Tekelioğlu görevden alındı!

Tekelioğlu görevden alındı!

Kardeş Tekelioğlu’ndan zehir zemberek açıklamalar

A+A-

trabzonhaber.com.tr-Trabzonspor’un başarılı alt yapı sorumlusu Sadi Tekelioğlu’nun görevden alındığını  kardeşi Dr.Yavuz Tekelioğlu duyurdu. Doktor Tekelioğlu  sosyal paylaşım hesabından yaptığı açıklama ile yönetime ve Ersun Yanal’a  ağır  sözler kullandı. Haklı  sorular yönelten doktor Yavuz Tekelioğlu işte şu cümleleri kaleme alarak, “Bunun adı vefasızlık değil mi”   diye sordu:

 

YOLLAR AYRILDI AMA NEDEN ?

 

Trabzonspor yönetimine soruyoruz !

 

Adı Şike ile anılan,Trabzonspor Taraftarının galyana gelmesi için gereksiz yere kendi F.Bahçeli futbolcularını saha içinde bırakıp kaçan,Adalet Savaşımıza ''Saçmalık'' diyen,Trabzon kökenli eski futbolcuların Milli Takımlar da aldığı görevlere son veren,kulüpte çalıştığı süre içinde ki hakedişi Kasım ayına kadar ödenmediği için Trabzonspor hakkında 325 Bin Euro'luk haciz başlatan,F.Bahçeli Ersun Yanalı göreve getiriyorsunuz ve getirirken de şikeyi, çalınan kupayı ve şike sürecini ayaklar altına alıyorsunuz! Ama öz be öz, kendi adamımız ve yıllarca futbolcu yetiştiren,alt yapılarda ki takımlarımıza şampiyonluk kupaları kazandıran Sadi Tekelioğlu'nun görevine son veriyorsunuz !

 

1-) Maddi konuda mı anlaşamadınız ? (Hiç Sanmıyoruz)

 

2-) Bu ayrılışın arkasında da Ersun Yanal mı var ?

 

3-) Sadi Hoca'nın Alt yapıda ki Genç futbolcuları A Takıma alın mutlaka deneyin fikrimi hoşunuza gitmedi ?

 

4-) Devreye hangi siyasi güç girdi ?

 

1 teneke parçasının üstünde 2016-2017 Şampiyonu Trabzonspor yazacak hayaliniz var diye, ŞİKECİ ERSUN YANAL ile önce anlaşmak sonra onu el üstünde tutmak, sizin için ne kadar doğru ne kadar etik veya ne kadar gurur duyulacak bir olaydır ?

 

Yıllarını Trabzonspor'a adamış bir çok futbolcuya babalık yapmış onları kulübe kazandırmış, Sadi Tekelioğlu'na yaptığınız bu olay en basitinden vefasızlık değil de nedir ?