1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Tekelioğlu’nun ilk 11’i nasıl olacak?
Tekelioğlu’nun ilk 11’i nasıl olacak?

Tekelioğlu’nun ilk 11’i nasıl olacak?

Merak edilen soru…

A+A-

Şimdi gözler Tekelioğlu'nun ilk 11'ine çevrildi!

Teknik direktör  Şota’nın istifasının ardından göreve getirilen teknik direktör Sadi Tekelioğlu Gençlerbirliği maçı öncesi  ilk 11 i belirlemeye çalışıyor. Tekelioğlu ilk 11 i büyük oranda belirlerken sol bek  ve forvet konusunda kesin kararını henüz vermedi.  Solbek mevkiin de  Musa Nizam’ı deneyen Tekelioğlu  bu konuda kesin kararını vermezken  forvette de Cardoza ve N’doyeyi birlikte oynatmayı hedefliyor.

MUSTAFA İLK 11 E DÖNÜYOR

Trabzonspor’un yeni patronu Tekelioğlu antremanlarda Douglos’un yanında ikinci stoper olarak Mustafa Yumlu’ya şans vermeyi planlıyor. Aykut’u kulübeye çekecek olan Tekelioğlu hafta içindeki çalışmalarda Mustafa Yumlu ve  Douglos ikilisini denerken iki oyuncunun da performansından memnun kaldı .Savunmayı Cavanda Douglos , Mustafa Yumlu ve Musa Nizam’dan oluşturmayı düşünen başarılı hoca  forvette de ikiliye döneceğinin sinyalini verdi

N’DOYE CARDOZA BİRLİKTE

Trabzonspor  teknik direktörü Sadi Tekelioğlu  Avni Aker’de oynanacak olan Gençlerbirliği maçına çift forvetle çıkıp çıkmama konusundaki kararınıda henüz kesinleştirmedir. Hafta içindeki çalışmalarda N,Doye Cardoza ikilisini birlikte deneyen Tekelioğlu bu konuda da son  kararını bugün yapılacak son taktik çalışmanın ardından verecek.Tekelioğlu hafta içinde yapılan çalışmalarda iki futbolcuyu sürekli yan yana oynatarak performanslarına baktı.