1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Teknik adam konusunda son durum!
Teknik adam konusunda son durum!

Teknik adam konusunda son durum!

İkisi de hazır!

A+A-

 A VE B PLANI HAZIR

Meğerse iki ünlü teknik adamla da  prensipte anlaşmaya varılmış! Lucescu ve Ramos ikilisi ile  tüm konularda  anlaşma sağladığı öğrenilen Trabzonspor yönetiminin ünlü teknik adam Ramos’u B planı olarak beklettiği ortaya çıktı. Trabzonhaber.com.tr’nin   edindiği bilgiye göre Trabzonspor tüm konularda anlaşma sağladığı Rumen teknik adam Lucescu’ ya aile dostu olan Shaktar kulübü başkanının izin vermemesi ihtimaline karşın  ünlü teknik adam Ramos’u hazır bekletiyor.

LUCE’YE İZİN VERMESİ BEKLENİYOR

Trabzonspor’un birinci tercihi olan ve her konuda  el sıkıştığı Lucescu’nun  yarın akşam aile dostu ve yakın arkadaşı olan Ukrayna kulübü Shaktar’ın başkanından sezon sonu kendisine müsaade etmesini isteyeceği ve alacağı cevaba göre başkan Muharrem Usta’yı bilgilendireceği ve Trabzonspor’dan son açıklamanın  hafta içinde geleceği bilgisine ulaşıldı. Shaktar kulübü başkanının Rumen teknik adama yol vermesi bekleniyor.

RAMOS LUCE’YE BAĞLI

Ancak her ihtimali göz önünde bulunduran başkan Muharrem Usta’nın çok da düşük bir ihtimal olsa bile Lucescu’da sorun çıkma ihtimaline karşılık ünlü   İspanyol  teknik adam Ramos’la, her konuda el sıkıştığı ve Ukrayna’dan iki gün içinde gelmesi beklenen habere göre  durumun netleşeceği öğrenildi.

Kaynak: Trabzonhaber.com.tr