1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Temel Altunbaş ameliyat oldu!
Temel Altunbaş ameliyat oldu!

Temel Altunbaş ameliyat oldu!

Hasan Selim'den, Altunbaş'a ziyaret

A+A-

AK Parti Ortahisar İlçe Teşkilatı Başkanı Temel Altunbaş, enfeksiyon şüphesiyle Ahi Evren Kalp ve Göğüs Hastalıkları Hastanesi'ne yattı. Dava arkadaşları ve yakınları Altunbaş'ı bir an olsun yalnız bırakmadı. AK Parti teşkilat mensuplarının ve vatandaşların ziyaretleriyle moral bulan Altunbaş kısa sürede iyileşip işinin başına döneceğini söyledi.

 

Ortahisar Belediyesi Özel Kalem Müdürü Hasan Selim, Altunbaş'a 'geçmiş olsun' ziyaretinde bulunarak durumu hakkında doktorlardan ve kendisinden bilgi aldı. Altunbaş'a 'şifa' dileğini de ileten Hasan Selim, "Sizi bir an önce iyeleşip aramızda görmek istiyoruz. İnşallah en erken zamanda sağlığınıza kavuşup çalışmalarınızı kaldığınız yerden yürütürsünüz." sözlerine yer verdi.

 

Ziyaretinden ötürü Hasan Selim'e teşekkürlerini ileten Altunbaş, "Kısa zamanda iyileşip tekrar işimin başına döneceğim. Ülkemizin içinde bulunduğu hassas dönem nedeniyle partimizdeki çalışmalarımızı hiçbir şekilde aksatmamak için bir an evvel işlerimin başına dönmeyi arzu ediyorum. Parti teşkilatımızın bu aralar çok yoğun programları oluyor. Bunlara ayak uydurmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sağolsunlar!  Vatandaşlarımız ve dava arkadaşlarımız da bizleri hiç yalnız bırakmadı. Onların destekleri ve duaları en büyük moral kaynağım oldu. Ortahisar Özel Kalem Müdürü Hasan Selim Bey'e ziyaretlerinden ve yakın ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum." diye konuştu.