1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Temel Köstereli Çok sert konuştu çok...
Temel Köstereli Çok sert konuştu çok...

Temel Köstereli Çok sert konuştu çok...

Tartışmalara o da katıldı..

A+A-

Trabzonspor’un şampiyonluğu kaybetmesinden sonra yönetim ve Bakan Faruk Özak’a dönük eleştirilere Temel Köstereli’den cevap geldi.

 Trabzonspor’un eski üyelerinden camianın önemli isimlerinden divan kurulu üyesi ve Bordo Mavili taraftarların da büyük saygı gösterdiği isim Temel Köstereli, şampiyonluğun kaybedilmesinden sonra eteklerindeki taşı dökenlerin samimi içten ve gerçekçi olmadıklarını belirtti.

Köstereli, Bakan Özak’ı eleştirerek, Sadri Bey’i yetersiz görerek mevcut As Başkana yüklenerek Trabzonspor’un doğruyu bulamayacağını belirtti.

İşte Köstereli’nin açıklamaları..

 

TRABZONSPOR’U KİMSE KULLANMASIN

“Trabzonspor büyük bir camia. Bu camiaya herkes karınca kararınca hizmet etti. Kimse kimsenin Trabzonsporluluğunu ölçemez. Şimdi birileri çıkmış şu yetersiz bu eksik. Bakan işe karışmış. Bakan Özak’ın Trabzonspor ile ilgili özverileri biliniyor. Bütün başkanların da biliniyor. Bakan Özak kime ne yapmış. Diğer başkanlar ne yapmış kime ne kötülük etmiş. Bunları tartışmanın anlamı yok..Kimse Trabzonspor’u kullanıp gündem olayım demesin..”

 

KONUŞACAKSAK İÇİMİZDE KONUŞACAĞIZ

“Bakın Trabzonspor’da bir sorun varsa onu gelip içimizde konuşacağız. Gazetelere demeçler vererek değil. Zaten rakiplerimiz onu istiyor. Bakın Şenol Güneş, gazeteleri gösteriyor toplantıda. Taraflı yayın yapıyor diye. Trabzonsporluyum diyen gazeteler üzerinde Trabzonspor’a mesaj vermez. Bakanını, başkanını küçük düşürmez

 

BEN DE Mİ KONUŞAYIM

“Bu Trabzonspor’da kimin ne yaptığını, kimin nasıl yönetici olduğunu. Kimin Bakan Özak’ın sayesinde yönetimlere girdiğini. Kimin Bakan Özak’a aracı koyduğunu. Trabzonspor’da yönetici olmak için çapa sarf ettiğini biliyorum. Trabzonspor’da bir elin parmakları kadar eski yeni yöneticiyiz. Böyle birbirimizi karalamakla nereye varacağız. Herkes kendini bilir. Ben şimdi kime ne diyeyim. Dersem kaçacak delik ararlar

 

MUHATTAP ALINMAMALI

“Son zamanlarda bazı eski yöneticiler bazı açıklamalar yapıyor. Camianın büyükleri bunu ciddiye almamalı. Ancak Trabzonspor’u karıştırmak isteyen medyada bunu kaşıyor tabi. Bunlara fırsat vermemek gerekiyor. Bakan Özak şimdi çıkıp ne desin. Trabzonsporla ilgili sorumluluğunu, vicdanı görevini, hassasiyetini kimle tartışsın. Tartışır mı..? Bütün Trabzonspor başkanları bir değerdir. Böyle yıpratılmaz. Zamanında Onursal Başkan M.Ali Yılmaz için de böyle söylendi. Ne oldu. Kim kazandı. Kim kaybetti…”