1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Tesettür Giyim
Tesettür Giyim

Tesettür Giyim

Tesettür Giyim

A+A-

Moda trendleri her geçen gün birbirinden farklı renkler ve kumaşlar ile karşımıza çıkarken yıla damgasını vuracak çizgiler aylar öncesinden planlanmaktadır. Tüm yıl boyunca tüm giyim kuşam ürünlerinde bu özel trendleri görmek ve gardıroplarımızda bu özel ürünlere yer vermek mümkün olmaktadır.

 

Tesettür giyim ürünleri de üzerine düşen payı fazlasıyla almaktadır. Yılın moda renkleri arasında her ne varsa hepsi ve daha fazlası bu özel modeller üzerinde yer almaktadır. En özel kumaşlar, en özel renkler ve çizgiler tesettür giyim ürünleri üzerinde de fazlasıyla kullanılmakta ve tesettürlü bayanlarında modaya ayak uydurabilmesi sağlanmaktadır.

 

Tesettür giyim ürünlerinde öne çıkan trendler genellikle asimetrik kesimlerden oluşan modeller olmaktadır. Her ortamda rahatlıkla kullanılabilen tunik modelleri, ayrı bir şıklık ve görünüm kazanmalarına neden olmaktadır. Genellikle ön kısmı kısa arkaya doğru biraz daha uzaya tunikler, bu sezonun en popüler parçalarını oluşturmaktadır.

 

Yine düz ve desensiz etek modelleri yılın favori tesettür giyim ürünleri arasında bulunuyor. Farklı kıyafetler ile kolayca uyum sağlayabilen bu benzersiz ürünler, şık ve göz alıcı bir güzelliğe sahip olmanızı sağlamaktadır.

 

Tesettür dış giyim ürünlerine bakıldığında ise trendleri belirleyen uzu örme hırkalar ve keçe yelek modellerin olduğunu görebiliyoruz. Şık ve farklı bir tarza bürünmek isteyen tesettürlü bayanların son dönemlerde sıklıkla tercih ettikleri modellerin başında gelmektedir. Hırkalar aya bileklerin e kadar uzanan ve düğmesiz modelleri oluşturmaktadır. Desensiz ve düz renklerden tasarlanmış olması da diğer önemli özellikleri arasında bulunmaktadır. Yine keçe malzemeden tasarlana yelek modelleri de oldukça şık bir görüntü kazanmanızı sağlamaktadır. Tesettür giyim trendleri bu sezon bu şekilde şekillenmektedir. Sizlerde trendleri yakından takip edebilmek için site adresimize online giriş yapabilir favori modellerin siparişlerini kolayca oluşturabilirsiniz.