1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Tff Ve Gerçekler
Tff Ve Gerçekler

Tff Ve Gerçekler

Trabzonspor Kurmayları Bunları Göz ardı Etmemeli...

A+A-

 Trabzonspor’un hakem hataları ile ‘jilet’ gibi doğrandığı gerçektir. Üstelik daha ilk yedi haftada hiçbir dönem bu kadar hakem hatası ile karşılaşılmamıştır. Artık bunlar bize göre ‘hakem hatası’ olmaktan çıkıp kesinlikle ‘kasıt’ unsuru taşımaktadır. Trabzonspor Başkanı ve basın sözcüsünün açıklamaları da bu gerçeği gözler önüne sermektedir. Fakat bu noktada akıllara şu sorular geliyor!

1-Yıldırım Demirören ile TFF seçimleri öncesi yapılan mutabakata göre Trabzonspor hani çok güçlü kılınmıştı?

2-‘Her birimde adamlarımız var’ denilerek kamuoyundan destek istenirken, şimdi o birimlerde Trabzonspor patenti ile görev yapan kişiler ne işle meşguldürler?

3- Basın sözcüsü Yakup Aslan  ‘Trabzonspor aşağı çekilerek Aralık ayında seçimi kaybetmemiz isteniyor’ açıklaması ile kimleri kastetmiştir? Aşağı çekmek isteyenler camia içinden midir? İçeriden ise güçleri bu işe nasıl yetiyor? Camia dışından ise kimlerdir? Siyasi bir güç müdür? Bunlar net olarak açıklanmalı ve herkes töhmet altında bırakılmamalıdır?

Trabzonspor yönetim ve camiasının hakemler  konusunda  ki  serzenişleri haklıdır.

Ancak Trabzonspor yönetiminin topu sadece hakemlere atarak tek sebep gibi göstermesi yanlıştır.

Bu şekilde ancak kendimizi kandırmış oluruz. Trabzonspor kurmayları şu soruların cevabını kendi içinde aramak zorundadır!

1-Onur krizinde ki son boyut nedir?

2-Takır takır top oynayıp Beşiktaş ve Kayseri maçlarında hakemleri yenen oyuncular, şimdi neden relaks bir görüntü vermektedir?

3-Trabzonspor takımında gruplaşma ve kavgalar ciddi boyutlara ulaşmış mıdır?

4-Huzuru kaçıran oyuncu ya da oyunculara karşı ne gibi yaptırımlar düşünülmektedir?

5-Oyuncu paraları ödeniyor mu? Hiçbir futbolcunun ayağı topa neden gitmek istemiyor?

Trabzonhaber.com.tr haber sitesi olarak Trabzonspor yönetiminin hakemler konusunda daha net, TFF üyelerinin daha gayretli ve güçlü olması gerekmekte olup, takım içi sorunlar asla göz ardı edilmeden gerekli adımlar ivedilikle atılmalıdır! 


                                                                                                                                   Trabzonhaber.com.tr Haber Sitesi