1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Tolga: Vazgeçmeyi Hiç Düşünmedik
Tolga: Vazgeçmeyi Hiç Düşünmedik

Tolga: Vazgeçmeyi Hiç Düşünmedik

Gaziantepspor maçında maskeyle kaledeki yerini alacak olan Tolga, taraftarların yüreğine su serpti.

A+A-

Gaziantepspor maçında maskeyle kaledeki yerini alacak olan Tolga, taraftarların yüreğine su serpti. Tolga, Şampiyonluk yarışında henüz hiçbir şeyin bitmediğini belirterek, "Kupanın bir ucundan tutmuşken vazgeçmeyi hiç düşünmedik" dedi.

Eskişehirspor ile deplasmanda burnu üç yerden kırılan ve belli bir süre sahalardan uzak kalması beklenen kaleci Tolga Zengin, hırs yaptı ve oynamakta ısrar edince formayı kaptı. Hafta içerisinde baba olan ve taraftarların da yoğun desteğini alan tecrübeli file bekçisi, lig yarışının henüz bitmediğini belirterek, "Geri dönüp baktığımızda zirvenin birkaç kez el değiştirdiğini görebiliriz. Henüz hiçbir şey bitmedi. Son haftaya kadar bu işin peşini bırakmayacağız. Kupanın bir ucundan tutmuşken vazgeçmeyi hiç düşünmedik. Biz kazanacağız ve inanıyoruz ki rakibimiz de kaybedecek" dedi.

UMUT'LAR YİNE ONA BAĞLI

Son haftalarda kaçırdığı gollerle morallerin bozulmasına neden olan Umut Bulut, Gaziantepspor maçında da 11'de sahaya çıkacak. Teknik direktör Şenol Güneş'in ısrarla güvendiği futbolcu, Gaziantepspor maçıyla artık şansızlığına dur demek istiyor. Saha içerisinde sadece gol atmak için çalışmadığını, takım arkadaşlarına da yardımcı olmak için çaba sarf ettiğini belirten Umut, "Umarım Gaziantepspor maçında gol veya goller atıp takımımın alacağı galibiyete katkıda bulunurum" diye konuştu.

ANTRENMANIN MÜDAVİMLERİ

Trabzonspor'un antrenmanlarını bir çok basın mensubunun yanı sıra Asbaşkan Nevzat Şakar, Genel Sekreter Hasan Yener, Yönetim Kurulu Üyesi Recep Denizer ve teknik danışman Ahmet Suat Özyazıcı da her gün takip ediyor. Tüm antrenmanlara gelmeye özen gösteren 3 yönetici ve Ahmet Suat Özyazıcı, futbolcuların kendilerine gösterilen ilgiden dolayı mutlu olduklarını söylediler.


Yattara – ALANZİNHO DOSTLUĞU

Trabzonspor'un kaptanı Yattara ile Brezilyalı futbolcusu Alanzinho, çok iyi anlaşıyor. Antrenmanlarda sık sık bir birleriyle şakalaşan ve yaptıkları hareketlerle takım arkadaşlarını güldüren iki futbolcu takımın neşe kaynağı. Alanzinho, Yattara'yla sık sık şakalaştıklarını belirterek, "Benim neşeli bir yapım var. Yattara da benim gibi neşeli. Böyle olunca çok iyi anlaşıyoruz. Ayrıca Yattara çok yetenekli bir futbolcu. Umarım kalan haftalarda bu yeteneklerini sahaya yansıtır ve antrenmanlarda bizi güldürdüğü gibi, sahada da gülmemize yardımcı olur" diye konuştu.FUTBOLCULARA BAKLAVA MORALİ

Trabzonspor taraftar gruplarından Vira, dün akşamki antrenman sonrası oyunculara baklava ikram etti. Taraftarların getirdiği tatlılardan tadan futbolcuların morallerinin oldukça yüksek olduğu gözlendi. Taraftarlar ise futbolcular antrenmandan çıkarken, "Anlatılmaz bir sevgi bu, ölümüne seviyoruz biz Trabzon'u" şeklinde slogan attı.