1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Tolga Zengin meydan okudu!
Tolga Zengin meydan okudu!

Tolga Zengin meydan okudu!

İşte detaylar…

A+A-

 Beşiktaş’ta gündemin ana transfer maddelerinden birisi de kaleye yapılacak takviye olarak öne çıkıyor.

Siyah-Beyazlı yönetim bu konudaki çalışmalarını harıl harıl sürdürüyor. Merak edilen konuların başında ise mevcut kalecilerin bu durumdan nasıl etkilendikleri geliyor.

Siyah-Beyazlılar’ın deneyimli file bekçisi Tolga Zengin’in ise konuyla ilgili olarak yakın çevresine yaptığı açıklamalarda, bu arayışlardan etkilenmediğini söylediği ifade edildi.

Dostlarıyla kendi aralarında yaptıkları sohbetlerde bu durumun sorulması üzerine görüşlerini açıklayan 32 yaşındaki file bekçisinin, “Kaleye takviye aranması beni çok etkilemiyor. Rekabetin olduğu yerde başarı vardır. Bir şeyi garantilediğinizi düşünürseniz o zaman bitersiniz. Aksi durumda kendinizi yenilersiniz” dediği kaydedildi.

"YANLIŞINI GÖRMEK ÖNEMLİ"

Hatalarını kabul ettiğini de belirten Tolga, “Yaptığınız bir yanlışı görmezseniz, düzeltemezsiniz. Benim kendime güvenim tam. Kim gelirse gelsin hemen kaleyi ona bırakacak halim yok. Öyle hemen ‘Gel sen geç’ demem. Hak eden formayı giyer. Kendine güvenmeyen adam böyle bir durumdan korkar” ifadelerini kullandığı belirtildi.

(Bugün)