1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Tolga Zengin'den Çarpıcı Açıklamalar!
Tolga Zengin'den Çarpıcı Açıklamalar!

Tolga Zengin'den Çarpıcı Açıklamalar!

"Her Maça Aynı Ciddiyetle Hazırlanıyoruz"...

A+A-

Trabzonspor Kaptanı Tolga Zengin takımının  kamp yaptığı Antalya'da Lig Tv'nin canlı yayınına katılarak değerlendirmelerde bulundu.


Antalyaspor maçının ardından güzel bır havada ve şartlarda Galatasaray karşılaşmasına hazırlandıklarını kaydeden Tolga, kupada elde edilen sonucun moralleri bozduğunu ancak bu durumun etkisini üzerlerinden attıklarını vurguladı.

Tolga, "Kazansaydık elbette daha mutlu bır kamp geçiriyor olabilirdik. Ancak önümüzde çok önemli bır mac var. Artık geçen şeylere üzülmek yerine Galatasaray maçına nasıl hazırlanırız onu düşünüyoruz. Yavaş yavaş Antalyaspor maçının etkisini üzerimizden atıyoruz. O maçtan dersler çıkaracağız. Çıkardığımız dersleri önümüzdeki maclara yansıtmamız lazım . Tüm arkadaşlarla maçtan sonra gerek bireysel gerekse de grup halinde görüşüyoruz. Hatalarımızı ve nasıl daha iyi olabileceğimizi konuşuyoruz. Bu konuda elbette benim sorumluluğum fazla. Elimden geleni yapıyorum. Üzülmek hiç bir şeyi  geri getirmiyor" diye konuştu.

Galatasaray maçının güzel bır karşılaşma olmasını beklediklerini dile getiren Kaptan Tolga sözlerini söyle tamamladı : "Bizim için zor bır mac olacak. Şu an itibariyle ligin lideriyle oynayacağız. Ancak bizim kalitemiz de belli. İyi oynadığımızda neler yapabileceğimizi defalarca gösterdik. Ondan sonra rakibin artıları, eksileri gelir. Son Beşiktaş ve Sivasspor maçlarındaki oyunumuz bunun ispatı. Umarım istediğimiz puanı ya da puanları alırız. Artık hafta hafta düşünüyoruz. Her maç zor. Büyük küçük takım ayrımı yok. Şampiyonluğa, düşmeye oynayanlar, Play-Off'u zorlayanlar.  Herkesin bır iddiası var. Bu nedenle her maca aynı ciddiyetle hazırlanıyoruz"