1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. TOLUNAY HOCANIN HEDEFLERİ NELER?
TOLUNAY HOCANIN HEDEFLERİ NELER?

TOLUNAY HOCANIN HEDEFLERİ NELER?

En başta Trabzonspor'luyum , hayallerim ve hedeflerim var.

A+A-

Trazonspor'un yeni teknik adamı Tolunay Kafkas, D Smart’ta yayınlanan Spor Gündemi programında açıklamalarda bulundu. En başta Trabzonspor'luyum , hayallerim ve hedeflerim var. İyi işler üreteceğiz dedi. Şenol Güneş için , “O Trabzonspor’un gerçek yüzüdür. Benim üğabeyimdir. Şunun bilinmesini isterim Şenol Hocam’ın koltuğunda oturmak içimi acıtıyor” dedi.

İşte açıklamalarının devamı:

‘Şenol Hoca’ya saygıda kusur etmem’

ŞENOL HOCA İÇİN: Bir takımdan ayrılmak maalesef hepimizin başına gelen şeyler. Şenol Hocam’a öncelikle herşey için çok teşekkür ediyorum. Şu bilinmelidir ki o bir hoca değil, benim ağabeyimdir ve Trabzonspor’un da gerçek yüzüdür.

Kendisinin onayı benim için çok önemlidir. Benim ona saygımda kesinlikle en ufak bir kusur dahi olmaz.

İLK HEDEFİ NE OLACAK: Trabzonspor şu anda Süper Lig’de kesinlikle hakettiği pozisyonda ve konumda bulunmuyor. Maalesef durum şu an itibariyle böyle.

Bu sene ilk hedefimiz Türkiye Kupası’nı kazanmak olacak. Gelecek sezon ise planlarımız elbette çok daha farklı. Trabzonspor’un gelecek yıl hedefi her zaman olduğu gibi tabii ki şampiyonluktur.

‘ÇOK ÖNEMLİ KIRILMA ANLARI YAŞANDI’

AVANTAJLARI: Ben Trabzonsporluyum. Şehri çok iyi tanıyorum, ailem, eşim buralı. Dolayısıyla bu kente, Trabzon’a çok kolay adapte olurum. Elbette hedeflerim var. Ve bu hedeflere ulaşmak için çalışacağız. Ben zorlukları seviyorum, bahane değil, değer üreteceğiz.

SORUNU NEREDE: Trabzonspor kırılma anları yaşadı. 1996’da Şenol Hoca ile, daha sonra Ziya Hoca ile ve en son yine Şenol Güneş ile. Bu kırılma anlarından sonra kaliteli oyuncuları getiremedi ya da kaybetti. Trabzonspor’un sorunu burada yatıyordu.

HAYALİNİ ANLATTI: 3.5 yıllık sözleşme imzaladım. Trabzonspor’da hayalim şu: Şampiyon olmak ve kapalı tribünün önünde eşimle birlikte horon oynayarak şampiyonluğu kutlamak. Bu hayali gerçekleştirmek bizim işimiz artık. İşimiz maç kazanmak, puan kazanmak"