1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. TOLUNAY KAFKAS İMZAYI ATTI!
TOLUNAY KAFKAS İMZAYI ATTI!

TOLUNAY KAFKAS İMZAYI ATTI!

"Ekibimle birlikte vakit kaybetmeden emek sarfedip Şampiyonluk alacağız."

A+A-

Sadri Şene ve Tolunay Kafkas Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde resmi imza törenine birlikte geldiler. İmza töreninde Kafkas'la 3,5 yıllık sözleşmeye imza atıldı. Kafkas Trabzonspor'da görev yapmanın kendisi için onur verici olduğunu, iyi çalışıp şampiyonluğu alacaklarını söyledi.

BİLAZER & GEYLANİ YENİ YARDIMCILAR

Tolunay Kafkas'ın yardımcıları belli olmaya başladı. Genç hocanın, Muzaffer Bilazer ve Gökhan Geylani'yi ekibine aldığı bildirildi. Kafkas, dün 1461'in hocası Mustafa Akçay'la görüşürken, Yusuf'u kadrosuna katacağı iddia edildi.

ŞENER VE TOLUNAY BİRLİKTE GELDİ

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde resmi imza törenine, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve Teknik Direktör Tolunay Kafkas birlikte geldi.

Sadri Şener açıklamasında, "Her büyük takımın A, B, C planı var. Tolunay Kafkas ayrılmak isterse bizim her zaman C planımız vardır. İnşallah Trabzonspor'da başarılara imza atar" dedi.

Tolunay Kafkas ise, "Başkanıma çok teşekkür ediyorum. Benim için çok özel ve anlamlı bir yer Trabzon ve Trabzonspor. Hayatımdan bir parça olarak gördüğüm kulübümde Teknik Direktör olarak görev yapmak onur verici.

Ekibimle birlikte vakit kaybetmeden emek sarfedip Şampiyonluk alacağız. Benim için Şenol Hoca'nın hayatımda önemli bi yeri vardır. Şenol Hoca bana önemli tecrübeler kazandırdı" dedi.

Tolunay, "Bu yüce görevi bana layık görek öncelikle Sadri Şener ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Son olarak taraftara sesleniyorum. Ateşle Barut yan yana geldi. Patlamaya hazır olsunlar" diye konuştu.

Sadri Şener ve Tolunay  Kafka kendilerie yöneltilen soruları yanıtladı.

Bu imzayı atmadan önce Şenol Hocayla görüştünüz mü?

Tolunay: Görüşmedim. İmzayı attıktan sonra görüşmeyi düşünüyorum.

Jet hızıyla geldiniz jet hızıyla maça çıkacaksınız. Hazırlıklarınız var mı?

Tolunay: Elimizde yeterli oyuncu kadrosu var. Daha sonra yeni bir yapılanma içerisine girebiliriz.

Ünal hocayı göreve getirirken bir vaatte bulundunuz mu ?

Sadri Şener: Bulunmadım üzülmesi haklı.

Son dönem futbolcuların moralleri bozuk bunun için ne düşünüyorsunuz?

Sadri Şener: Elimizde altın bilezik bunlar futbolda normal durumlardır. Hakkını veremeyen buradan gidecektir.

Sercan ve Eren konusunda çok büyük tepki var. Ne düşünüyorsunuz ?

Sadri Şener: Sercan ve Eren önemli topçular. Komşu ilimizin talebi oldu. Kulübün gayesine uygun davrandık para kazandık. 1461'in 1. Lige geçme imkanı olsaydı böyle bir şey yapmazdık"