1. WEB TV

  2. GÜNDEM

  3. Trabzon Havalimanı karıştı!

Trabzon Havalimanı karıştı!

Daha fazla dayanamadılar!

Trabzon'da Pegasus firmasına ait uçak üst üste rötar yapınca yolcular daha fazla dayanamayıp tepki gösterdiler. Bir yolcu sinir krizi geçirdi.

Trabzon'da Salı günü sabah saat 05.05’te uçuş yapması gereken Pegasus firmasına ait uçak rötar yaptı ve uçuşu 21.10' erteledi. Ancak çoğu yolcunun bundan haberi olmayınca normal uçuş saatinde yolcuların bir kısmı havaalanına geldi. Uçağın rötar yaptığını öğrenen ve uzak ilçelerden gelen yolcular Trabzon Havaalanında mahsur kaldı. Bunun üzerine kimi yolcular otellere yönlendirilirken kimisi ise 16 saati aşkın bir süre havaalanında beklemek zorunda kaldı.

Saat 21.10 kalkması gereken uçak 45 dakika daha rötar yapınca yolcular daha fazla dayanamayıp Pegasus bilet satış noktasına giderek tepki gösterdiler. Orada çalışan memurun bir yolcuya; "Seni uçağa bindirmem. Uçuşunu iptal ederim" diyerek tehdit etmesi üzerine yolcular daha da gerildi ve memura tepki gösterdiler. Bu sırada bir yolcu sinir krizi geçirdi. Yolcu; "Böyle şey mi olur! Sabah saat 5'den beri burada bekliyoruz. Her şeyi biliyorlar ama yapmıyorlar. Artık sinir dayanmıyor" diyerek tepki gösterdi.

Polis yolcularla konuşarak olayın daha fazla büyümesine engel oldu ve kalabalık bir süre sonra dağıldı.

Benzer Videolar