1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Trabzon yatırıma boğulacak
Trabzon yatırıma boğulacak

Trabzon yatırıma boğulacak

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı ve TOKİ eski Başkanı Erdoğan Bayraktar, Trabzon’u marka kent yaparak yatırımları kente akıtacaklarını söyledi.

A+A-

Trabzon’un ilçe, belde ve köylerini adım adım gezen Bayraktar, Gürbulak, Çukurçayır ve Akyazı Beldeleri’ni ziyaret etti. Bayraktar, ilk olarak milletvekili adayları Aydın Bıyıklıoğlu, Salih Cora ve İl Başkanı Adnan Günnar ile birlikte Gürbulak Beldesi’ne ziyarette bulundu. Sonrasında ise Çukurçayır ve Akyazı Beldelerine gitti.


Akyazı Beldesi’nde düzenlenen açık hava toplantısında vatandaşlara hitap eden Bayraktar, Trabzon’u marka kent yapacaklarını yineledi. Akyazı’nın sorunlarını bildiğini ifade eden Bayraktar, “Beldenin yol sorunu var. Yolu en kısa zamanda yapacağız. Okul meselesini daha önceden de görüştük, güzel bir okul yapılacak. Balıkçı barınakları için de onlara sağlıklı bir yer bulabilmek için yasal çerçevede çalışma yapıyoruz. Kültür Merkezi istiyorsunuz. Akyazı Beldesi’ne mutlaka Kültür Merkezi’ni kazandıracağız. Bu konuda söz veriyorum” diye konuştu.

Trabzon’u marka kent yaparak yatırımları kente akıtacaklarını kaydeden Bayraktar, şunları söyledi: “Buradan bir milletvekili de gitse, 6 milletvekilimiz de gitse biz kendimizi parçalayacağız. Fakat biz 6 arkadaş ile güçlü bir şekilde Ankara’ya gidelim. Trabzon marka kent yanında parlayan bir yıldız olacak.

Trabzon’un limanı büyük lojistik bir liman olacak, demir yoluna mutlaka başlayacağız” dedi.

AK Parti Milletvekili Adayı Salih Cora ise, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizin dünyada söz sahibi bir konuma geldiğini belirtti. Cora, istikrarın sürmesi ve Türkiye’nin büyümesi için Başbakan Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek verilmesi gerektiğini ifade etti. Vatandaşları Başbakan’ın Trabzon mitingine çoluk çocuk ailece katılmaya davet etti.