1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzon'a gelebilir
Trabzon'a gelebilir

Trabzon'a gelebilir

Bordo-Mavili ekibin Galatasaray'da maddi problemler yaşayan Bosna Hersekli futbolcu Izet Hajrovic ilgilendiği öne sürüldü. Alacakalrı sebebiyle Galatasaray’ı FIFA’ya da şikayet eden genç futbolcu Izzet Hajrovic, bir şokta Trabzonspor sayesinde yaşayacak.

A+A-

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun İzet Hajrovic’i takımda görmek istediği kaydedildi. Hacıosmanoğlu’nun, bordo-mavili kulübe yakın menajerlere, “Hajrovic ile görüşüp anlaşma zemini arayın. Onu Trabzon’a getirin” talimatı verdiği öğrenildi.

BU KEZ ROLLER DEĞİŞTİ

İbrahim Hacıosmanoğlu’nun bu hareketi, akıllara Burak Yılmaz ve Selçuk İnan’ın Galatasaray’a transferlerini getirdi. Selçuk, sözleşmesi bittikten sonra sarı-kırmızılılara imza atmıştı. Burak ise kontratında bulunan "5 milyon euroya serbest kalır" maddesi sayesinde Cimbom'un yolunu tutmuştu.

Trabzonspor, Aslan’a kaptırdığı en önemli iki oyuncusunun yerini bir türlü dolduramamıştı. Hacıosmanoğlu’nun Hajrovic’i istemesi, “Burak ve Selçuk’un intikamını mı alacak?” sorusunu gündeme getirdi.