1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. TRABZON’DA COLMAN KRİZİ!
TRABZON’DA COLMAN KRİZİ!

TRABZON’DA COLMAN KRİZİ!

Trabzonspor'da yaşanan mali sıkıntı yüzünden Colman "bedava gelirim" dedi...

A+A-

Günebakış gazetesinde yer alan habere göre, Trabzonspor'da yaşanan mali sıkıntı yüzünden ücretlerini alamayan oyuncuların durumdan oldukça rahatsız olduğu iddia edildi. Colman'ın bu durum üzerine takımdan biran evvel kendini kurtarmak adına birkaç külübe "bedava gelirim" söylediği öğrenildi.

İki aylık dönemde 20 milyon TL'lik acil ödeme için paraya ihtiyacı olan ve bu nedenle oyuncu ödemelerini geciktiren yönetimin Colman'ın parasını ise yatırması kriz çıkardı.

BEDAVA GELİRİM

Kampa yine geç gelen ve diğer oyuncular Henrique ve Alanzinho'nun aksine özre bile gerek duymayarak Trabzon'dan ayrılmayı kafasına koyduğunu gösteren Colman'ın sözleşmesindeki maddeyi kullanarak serbest kalmayı planladığı, ayrıca bir kaç kulüple 'bedava gelirim' diyerek pazarlık yaptığının öğrenilmesi üzerine yönetimin sadece Arjantinli yıldızın parasını yatırması takımda rahatsızlık yarattı.

GALATASARAY AYARTIYOR

Colman'ın her türlü ödemeyi takibe aldığı geriye dönük tüm banka dekontlarını istediği belirtilirken bedelsiz ayrılma yönünde her türlü fırsatı değerlendirmek için çalıştığı öğrenildi.

Benfica'nın yanı sıra Colman'ı Galatasaray'ın da istediği belirtilirken, bedavi gelmesi yönünde bu takımların yönlendirmesi nedeniyle yönetimin 'Colman kaçabilir' korkusu ile diğer oyunculara ödeme yapmazken, Arjantinli yıldızı her ay ödemeleri gecikmeksizin yapacağı öğrenildi. Bu olay takımda ciddi rahatsızlık yaratıyor.