Trabzon'da Fuar!

Trabzon'da Fuar!

Trabzon'da bir ilaç firması tarafından "İlaç Dışı Fırsat Günleri" fuarı açıldı...

A+A-

Trabzon'da bir ilaç firması tarafından "İlaç Dışı Fırsat Günleri" fuarı açıldı.

Dünya Ticaret Merkezi'nde 5-7 Ekim tarihleri arasında ziyaretçilere gezebileceği fuarın açılışına  Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Trabzon Eczacı Odası Başkanı Tekin Çağlar ve davetliler katıldı.

 

Etkinliğin açılışında konuşan Trabzon Eczacı Odası Başkanı Tekin Çağlar, fuara il dışından 300'e yakın eczacı yanında bin 300 misafirin katıldığını belirterek, " Dolayısıyla fuar Trabzon'un ekonomisine de katkıda bulunacak.

 

Bu etkinlikle Türkiye'nin dört bir yanında gelen eczacı ile danışma fırsatı bulacağız" dedi.

 

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Hacısalihoğlu ise, Hedef Alliance'a Trabzon'da yapmış olduğu bu etkinlikten dolayı teşekkür ederek, Trabzon ekonomisine katkı yapacak etkinliğin başarılı bir şekilde geçmesi temennisinde bulundu.

 

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu fuara önemli bir katılım sağlayan misafirleri Trabzon'da görmekten memnuniyet duyduğunu kaydederek, "Itriyat, kozmetik, dermo kozmetik, medikal ve diğer ürünlerinin de gelişmiş olduğunu görmek çok sevindirici. Türkiye çok iyi yolda ve güzel bir şekilde hizmetlerini artırmaya devam ediyor. Bunların en büyük sahiplerinden birisi de eczacılık mesleği. Hepinizi tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.

 

Konuşmaların ardından iki gün sürecek fuarın açılışı yapılırken, Başkan Gümrükçüoğlu stantları gezerek hayırlı olsun dileklerini iletti.