1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Trabzon'da ilginç açılış!
Trabzon'da ilginç açılış!

Trabzon'da ilginç açılış!

Kimseyi çağırmadılar!

A+A-

Biz yaptıysak biz açarız Şalpazarı ilçesi Sayvançatak Mahallesinde bütün maddi ve manevi masrafını kendileri karşıladıkları ve yapımını kendileri yaptıkları köprünün açılışını yine kendileri yaptı.

Mahalle muhtarı ve mahalle halkının kendi imkanlarıyla yaptıkları Sayvançatak Mahallesi Çardakkıranı Köprüsü törenle hizmete açıldı.

Açılışa Sayvançatak Mahalle Muhtarı Ali Göre, Aza Remzi Özdin ,Sayvançatak Haber Genel Yayın Yönetmeni Selahattin Alay ,Köprü Baş Ustası  Ahmet Önata Usta Yardımcısı Ali Çinkaya açılış kurdelesini keserken, Sayvançatak Haber Genel Yayın Yönetmeni Selahattin Alay konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Tabi ki devletimizin, belediyemizin mahallemize birçok hizmeti ve katkıları olmuştur. Mahallemize yapılan cami, okul gibi hizmetlerin açılış törenini devlet yetkilileri tarafından yapılmıştı. Yani mahallemize devlet yetkilileri tarafından yapılan hizmetlerin açılışını devlet yetkilileri yapmıştı. Mahallemiz halkının kendi imkanlarıyla yapmış olduğu köprünün de açılışını biz yapalım dedik ve yaptık. Mahallemize ve ilçemize hayırlı olsun" dedi.