1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzon'da moraller yerinde
Trabzon'da moraller yerinde

Trabzon'da moraller yerinde

Bordo-Mavili ekipte alınan Rostov galibiyeti moralleri yükseltti. Bugüne kadar yaptığı olumsuz açıklamalarla dikkat çeken Vahid Halilhodzic, galibiyete en çok sevinen isim oldu

A+A-

Maçın ardından soyunma odasına giden Boşnak teknik adam, futbolcularını tebrik ederken, şunları söyledi: "Gerçekten çok iyiydiniz. Herkes özveriyle oynadı. Zamanla çok daha iyi olacağız. O zaman bizi kimse durduramaz. Bugün sadece beni değil, yağmur altında ıslanan herkesi, tüm Trabzonsporluları güldürdünüz." Halilhodzic'in konuşmasıyla daha da mutlu olan futbolcuların soyunma odasında büyük sevinç yaşadıkları gözlendi.

REHAVETE KAPILMAYIN

Boşnak hoca dün idman öncesi takımı toplayarak bu kez uyardı. Tüm takımın kendisini dikkatlice dinlemesini isteyen Halilhodzic, "Evet 2-0 kazandık ama her şey daha bitmedi. Rövanşta Ruslar provokatif ruh halinde olacaklar. Size, ceza alanı dışında faul yaptırmaya çalışacaklar. Buradan söylüyorum, bizim ilk bölgemizde faul yapmayı yasaklıyorum. Herkes bu konuya dikkat etsin. Elimize kadar gelen bu turu kaybetmeyelim. Kimse rehavete kapılmasın ve maç 0-0'mış gibi düşünerek çalışsın" dedi. Kurt çalıştırıcı, takımın daha hızlı hücuma çıkmasını, topların Cardozo'da toplanmasını da istedi.