1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzon'da sorun Yusuf Erdoğan
Trabzon'da sorun Yusuf Erdoğan

Trabzon'da sorun Yusuf Erdoğan

Trabzonspor'un genç oyuncusu Yusuf Erdoğan'ın başka takımlara göz kırptığı iddiası başkan Hacıosmanoğlu'nu sinirlendirdi. Böyle birşey olması durumunda genç oyuncunun geldiği 1461 Trabzon'a geri gönderilmesi düşünülüyor

A+A-

1461 Trabzon takımından kiralanarak Trabzonspor'da bulduğu forma şansını iyi kullanan Yusuf Erdoğan, bordo-mavili yönetimin kafasını karıştırıyor.

Gelecek sezonki yapılanmada da kendisine yer verilme ihtimali yüksek olan 21 yaşındaki orta sahanın başka takımlara da göz kırptığı haberleri Karadeniz ekibinin başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nu kızdırdı. Yusuf'un bu şekilde davranmaya devam etmesi halinde yeni sezonda 2. Lig'e düşen 1461'e geri gönderilebileceğinin ihtimaller arasında yer aldığı iddia edildi.

Bu arada sezon başında da 21 yaşındaki oyuncunun gelirken Trabzon yönetiminin hoşuna gitmeyecek tavırlar sergilediği ancak o dönem takımın başında bulunan Mustafa Reşit Akçay'ın ikna etmesiyle 1461 Trabzon takımına geri gönderilmeyerek şans verildiği de gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Sporx