1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzon'da yoğun mesai
Trabzon'da yoğun mesai

Trabzon'da yoğun mesai

Karadeniz ekibinde tempo arttı. ..

A+A-

Gelecek hafta çarşamba günü oynanacak olan karşılaşma için salı günü Portekiz’e gidecek olan Trabzonspor’da tempo artıyor... İki günlük iznin ardından önceki gün sahaya inen ve tek antrenman yapan Bordo-Mavililer, dün ise çift provayla Benfica’ya hazırlandı. Sabah saatlerinde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yapılan idmanın yönetimini, teknik direktör Şenol Güneş Portekiz-Türkiye yolculuğunda olduğu için yardımcı antrenör Ünal Karaman üstlendi. Oyuncuların moralinin son derece iyi olduğu dikkat çekerken teknik kadronun programının bugünden sonra farklılaşması bekleniyor.

Benfica’yı ezberletecek

Zira teknik direktör Şenol Güneş ile yardımcı antrenör Turgut Uçar’ın Benfica izlenimleri bugünden itibaren masaya yatırılacak ve futbolcularla paylaşılacak. Çalışmaların hafta sonunda da taraftarlara ve basına kapalı olarak gerçekleştirilip Portekiz temsilcisi ile ilk randevunun taktiğinin şekilleneceği öğrenildi.

Başkan çok rahat

Kısa bir tatil için Bodrum’a giden Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, kendisine yöneltilen şike sorularını yanıtladı. Son derece rahat tavırlarıya dikkat çeken Bordo-Mavili ekibin patronu, “Hep söyledim, bu olay Trabzon’u etkilemez. Bize isnat edilen bir şey yok zaten. Kendi ifadelerimizi verdik serbest kaldık” dedi. Divan kurulunun yaptığı, “Şampiyonluğu istiyoruz” açıklaması içinse Şener şu yorumu yaptı: Bizim süreç bir yargı süreci olduğu için yorum yapmak doğru değil. Bu divan kurulunun söylediği bir şey. Herkes bir şey söylüyor.