1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonhaber.com.tr özel
Trabzonhaber.com.tr özel

Trabzonhaber.com.tr özel

Merkezi Almanya olan transfermarkt.de ve sporx.com spor siteleri Trabzonspor’un Barış Özbek’in küçük kardeşi Ufuk Özbek’i de transfer etmek istediğini duyurdu

A+A-

Dış haberler sorumlumuz Uğur Uzunali’nin bildirdiğine göre  Almanya’da güvenilir  spor  siteleri olarak bilinen  transfermarkt.de  ve sporx.com  siteleri ;  Barışı alan Trabzonspor’un  Ufuk  Özbek içinde   görüşmeleri sürdürdüğünü  ve sol kanat oynayan ve Alman üçüncü lig  ekiplerinden  Fc Saarbrücken’de  forma  giyen  genç oyuncunun da transfere  sıcak baktığını iddia etti.

ALMAN BASININDAKİ ORİJİNAL METİN

Interessant gestalten sich die Verhandlungen mit Trabzonspor, zumal der türkische Meister auch Interesse an Ufuk Özbek zeigt. Der kleine Bruder von Baris spielte eine starke Saison beim 1. FC Saarbrücken. In 28 Saisonspielen erzielte der Linksfuß fünf Treffer.

ORİJİNAL METNİN TÜRKÇESİ

(Ilginci, müzakerelerin Türk şampiyonları da Ufuk Özbek ilgi gösteriyor, özellikle de Trabzonspor ile temas var. Baris’ın, küçük kardeşi  de güçlü bir sezon oynadı. FC Saarbrücken’de bu sezon 28 müsabakada görev alan  sol taraf oyuncusu  beş gol attı.)