1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonhaber'e konuştu!
Trabzonhaber'e konuştu!

Trabzonhaber'e konuştu!

Aktürk'ten Samimi Sözler...

A+A-

1461 Trabzon takımının kulüp başkanı Bekir Aktürk, bir çok sıkıntılar yaşadıklarını ancak takımın ligde kalacağını ifade ederek, kendisinin devam edip etmemesi ile ilgili kararını sezon sonunda vereceğini söyledi.  İnsanların altını başarı beklediklerinin altını çizen başkan Bekir Aktürk; “Hem başarı isteniyor hem de tribünler bomboş kalıyor.  Futbolcu mücadelesini veriyor. Heyecanı verecek olan ise taraftar olmalı. Bu hafta Giresun maçı oynayacağız. Ardından Avni Aker stadında oynayacağımız Denizlispor müsabakası  bizim açımızdan bir düğün niteliği taşıyor. O maçta, kimlerin takıma değer verdiğini, bu çocukları nasıl sahiplendiğini hep beraber göreceğiz” dedi.

Teknik direktör Hüsnü Özkara’nın takımın gidişatına çok olumlu yansımaları olduğuna işaret eden Aktürk; “Hocamız Trabzon ismini duyduğunda bir dakika tereddüt etmedi. Bugün biraz nefes almışsak bunu hocamıza borçluyuz. Demek ki tercihimiz son derece isabetli olmuştur. Demek ki bu yönetime yetki verildiğinde doğru işler yapılabiliyor” dedi.

Aktürk, yönetim olarak bir çok konuda ellerinin bağlı olduğunu ve yetki karmaşası yaşandığını ifade ederek; “Hep sustum. Susuyorum da. Şu takımı ligde tutmak için emek harcıyoruz. Ben göreve devam eder miyim? Bunun cevabını lig bitiminde herkes öğrenecek” dedi. 


Kaynak: Trabzonhaber.com.tr