1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonlu futbolcu hocasını savundu!
Trabzonlu futbolcu hocasını savundu!

Trabzonlu futbolcu hocasını savundu!

"Ben buraya onun için geldim!"

A+A-

Kayserispor'da sözleşmesi karşılıklı feshedilen teknik  direktör Tolunay Kafkas, antrenmanda futbolcu Zeki Yavru ile kavga ettiklerine  yönelik haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

 

Kafkas, yaptığı açıklamada, futbolcularla ağabey kardeş  ilişkisine sahip olduklarını ve herhangi bir sorun yaşamadıklarını dile getirdi.

 

Kayserispor'un dün yaptığı antrenmanda futbolcular arasında ikili  mücadelede bir sertlik yaşandığını ve kendisinin de onları uyardığını anlatan  Kafkas, "Kavga ettiğimize yönelik haberler doğru değil. Böyle bir olay söz konusu  değildir. Sadece uyarı oldu. İkili mücadelede sertlik oldu ve ben onları uyardım.  Bunun dışında yazılanlar doğru değil. Biz ağabey kardeş gibiyiz. En ufak bir  sıkıntı yaşamadık. Zeki ve Mustafa değer verdiğimiz insanlar" diye konuştu.

 

"Yazılanlar doğru değil"

 

Kayserisporlu futbolcu Zeki Yavru da Tolunay Kafkas ile kavga  ettiklerine yönelik haberlerin doğru olmadığını ifade etti.

 

Zeki Yavru, Tolunay Kafkas'ın kendisini Kayserispor'a transfer  ettiğini anlatarak, şunları kaydetti: "Tolunay hoca için buraya geldik. Burada ağabey kardeş gibiyiz. Sahada  bir hoca oyuncusunu uyarmayacak mı? İdmanda bir uyarı oldu. Daha sonra hocamızla  birbirimize sarıldık ve konuyu kapattık. Fiziksel bir durum söz konusu değil.  'Yok yumruk yumruğa gelmişiz, yok dövecekmiş, yok yönetim kavgaya izin  vermemiş...' Bunlar ayıp şeyler. Böyle bir saçmalık yok."