1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzonspor' a moral ziyareti
Trabzonspor' a moral ziyareti

Trabzonspor' a moral ziyareti

Ali Özbak, takıma güvendiklerini ve bu günlerin...

A+A-

Kulüp Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Özbak ve üyelerinden Trabzonspor' a ziyaret. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne gelerek önce takımın antremanını izlediler sonrasında Ali Özbak konuşma yaptı.


Takımın son günlerde istenileni verememesi rağmen Ali Özbak, takıma güvendiklerini ve bu günlerin geride kalarak iyi sonuçlar alacaklarını dile getirdi.

Takım kaptanı Tolga Zengin'e antrenman öncesi çiçek veren Ali Özbak, Bordo-Mavili futbolculara hitaben yaptığı konuşmada, ''Şu anda kötü sonuçlar alıyor olabiliriz. Ancak biz tüm futbolcu kadrosuna ve teknik heyete güveniyoruz. Bu günleri de atlatarak yeniden iyi sonuçlar almaya başlayacağınıza inanıyoruz. Trabzonspor, tarihinde böyle kötü günlerin üstesinden gelmiş bir kulüptür. Bugünleri yine sabırla atlatacaktır'' dedi.

Tolga Zengin de kendilerine verilen destekten dolayı Özbak ve üyelere teşekkür ederek, ''Bu desteğiniz bizi mutlu etti. Elimizden geleni yaparak bir an önce iyi sonuçlar alıp, takımı hak ettiği yere taşıyacağız'' ifakullandı.

Divan Kurulunun takımı ziyaretinde kulüp asbaşkanı Nevzat Şakar, kulüp genel sekreteri Hasan Yener ve bazı yöneticiler de yer aldı.