1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu Halil ŞANLI’ya Konuştu
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu Halil ŞANLI’ya Konuştu

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu Halil ŞANLI’ya Konuştu

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu Halil ŞANLI’ya Konuştu…Halilodziç Gelecek mi? Ertuğrul Sağlam Yeni Teknik Adam mı? Yabancı transferinde son durum ne ? İşte ayrıntılar…

A+A-

HACIOSMANOĞLU: ‘HALİLODZİÇ’DE SORUN YOK’

Dün gece Halil Şanlı ile telefon görüşmesi yapan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu Boşnak teknik adam Vahid Halilodziçle ilgili olarak bir sorun bulunmadığını belirterek;  ‘Halilodziç Pazar günü gelecek’ ifadesini kullandı.

TEDBİR ALINDI

Ancak dünyaca ünlü kulüplerden cazip teklifler aldığı için Boşnak teknik adamın olası karar değişmesi durumunda takımın başsız kalmaması için Trabzonspor yönetiminin Ertuğrul Sağlam ile de görüşme yaparak, alternatif olarak Sağlam’dan ‘gelirim’ cevabı aldığı da öğrenildi.

TRANSFERLER YAKINDA GELECEK

Trabzonspor başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu yabancı transfer konusunda önemli mesafe aldıklarını belirterek; ‘Herkes rahat olsun. Elimizden çıkarmayı planladığımız iki-üç yabancı oyuncumuz var. Onları kesin göndereceğiz. En az zararla göndermek için işi sabırla yapıyoruz. Onlar gittiği an anlaşmaya vardığımız üç yabancı ve arkasından iki yabancı daha olmak üzere beş yabancı gelecek. Alacağımız yabancıların üçü kesinleşmiş durumda. Diğer ikisi ile ilgili görüşmelerimiz sürüyor. Trabzonspor taraftarı sabretsin. Bir hafta sonra yabancılarımız gelmeye başlayacaktır’ dedi.

ŞÖLEN VAR

Hacıosmanoğlu, Trabzonspor’un önemli yabancıları kadrosuna kattığında , Rafet El Roman gibi ünlü sanatçılarında katılımı ile tüm transferler için Avni Aker stadında şölen havasında imza töreni yapacaklarını sözlerine ekledi.