1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. TRABZONSPOR BAŞKANI SADRİ ŞENER!
TRABZONSPOR BAŞKANI SADRİ ŞENER!

TRABZONSPOR BAŞKANI SADRİ ŞENER!

TRABZONSPOR HEDEFE DOĞRU EMİN ADIMLARLA YÜRÜYOR...

A+A-


TRABZONSPOR HEDEFE DOĞRU EMİN ADIMLARLA YÜRÜYOR

- TRABZONSPOR BAŞKANI SADRİ ŞENER:

- "İLACIMIZ BÜTÜNLÜK"

- "YENİ BİR SERİ YAKLADIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ"

- "TRABZONSPOR CAMİASI HER ZAMAN BÜTÜNLÜĞÜ KORUDUĞU ORANDA

BAŞARIYA DA RAHATLIKLA ULAŞMIŞTIR"
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Bursaspor karşısında elde edilen galibiyetle yeni bir seri yakaladıkları için mutlu olduklarını belirterek, en büyük ilaçlarının bütünlük olduğunu söyledi.


 Spor Toto Süper Ligin 24. Haftasında kendi saha ve seyircisi önünde Bursaspor 2-1 mağlup eden Trabzonspor'da yeni bir seri yakalamanın keyfi yaşanıyor. Eskişehirspor, Ankaragücü ve Bursaspor galibiyetleri ile puanını 42 çıkartan Bordo-mavili takım zirve ile arasındaki puan  farkını kapatma yolunda önemli galibiyetle elde etti.

 Yoğun maç trafiği içersinde üst üste aldıkları galibiyetlerle yine bir seri yakalamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, "Bizim için zorlu dönemleri aşman en büyük yolu, taraftarlarımızın takımımıza ve oyuncularımıza verdiği destektir. Bu doğrultuda herkese düşen görev Sorumluluğumuzun farkında olarak ayrım yapmadan tüm futbolcularımıza sahip çıkmaktır. Trabzonspor camiası her zaman bütünlüğünü koruduğu oranda başarıya da rahatlıkla ulaşmıştır" dedi.