1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzonspor Basketbol Takımı!
Trabzonspor Basketbol Takımı!

Trabzonspor Basketbol Takımı!

Üner: “Sezonun en önemli maçına çıkacağız”...

A+A-

 Trabzonspor Basketbol takımının Baş Antrenörü Halil Üner, bu hafta Olin Edirne ile sezonun en önemli maçını oynayacaklarını söyledi.


Kazanmak için çıktıkları Aliağa Petkim maçında beklenmedik bir mağlubiyet aldıklarını belirten Üner, “Aliağa Petkim maçı geride kaldı. Artık önümüzdeki Olin Edirne maçını düşünmek zorundayız. Puan sıralamasındaki yerimiz belli. Olin Edirne de bizim bir puan üstümüzde. Bu nedenle cumartesi günü oynayacağımız müsabaka bizim bir maçtan daha fazlası durumunda. Hafta içinde hazırlıklarımızı iyi bir şekilde yapıp, kendi evimizde oynayacağımız maçtan galibiyet almak istiyoruz” dedi.

Hayri Gür Spor Salonu’nda oynanacak maçta taraftar desteğine çok ihtiyaç duyacaklarını dile getiren Üner, “Her koşulda takımının arkasında olan taraftarlarımızı bu önemli maçta da yanımızda görmek istiyoruz. Salonda oluşturacakları ambiyans bizi olumlu, rakibimizi ise olumsuz yönde etkileyecektir. Bu zor süreçte taraftarımızın salonu doldurarak bizlere destek vermesini bekliyoruz” diye konuştu.