1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzonspor bu kavgayı konuşuyor!..
Trabzonspor bu kavgayı konuşuyor!..

Trabzonspor bu kavgayı konuşuyor!..

Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor'da yeni teknik adam Vahit Halilhodziç ile yıldız futbolcu arasında kavga yaşandı

A+A-

Trabzonspor'da Rostov maçı öncesi şok bir kavga yaşandı.

Bordo Mavililer'de Teknik Direktör Vahit Halilhodziç'le Florent Malouda arasında bir süredir devam eden gerinlik sonunda kavga aşamasına geldi.

Göreve geldiği ilk günden bu yana Malouda’nın satılmasından yana tavır koyan ancak Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun ısrarıyla bu oyuncuyu Avusturya kampına götüren Halilhodziç, bir tülü Fransız futbolcunun performansından memnun kalmadı.

Taraflar arasındaki gerginlik sonunda kavgaya dönüştü. İkili önceki gün henüz belirlenemeyn bir sebepten dolayı tartıştı. Sözlü olarak başlayan tartışma büyüyerek fiili müdahaleye kadar gitti.

Kavga sırasında Malouda’nın giydiği t-shirtün yırtıldığı iddia edildi. Araya girenlerin ayırdığı kavgadan sonra Trabzonspor’un dün yapacağı antrenmanların ikisi de basına kapatıldı.

Halilhodziç Malouda’yı bu antrenmanlara almayarak kadro dışı bıraktı.

Tesislere sivil gelen Malouda ayrılmak istediğini bildirdi. Boşnak Teknik adam ise net bir dille oyuncunun satılması yönündeki talebini yinledi.

Bu arada futbolcularıyla da bir toplantı yapan Halilhodziç kendilerini sert dille uyardı. Hiç kimsenin gözünün yaşına bakmayacağını dile getiren Vahit Halilhodziç, kendileriyle birlikte olmak istemeyen oyuncunun kim olursa olsun gitmesini istedi.

Boşnak Teknik Direktör’ün tavrı futbolcular arasında da soğuk duş etkisi yaptı.

Yönetimin son kavga olayını nasıl değerlendireceği ise merakla beklenmeye başladı.

Kaynak: Sporx