1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonspor dağıldı!
Trabzonspor dağıldı!

Trabzonspor dağıldı!

Trabzonspor’un kaçan şampiyonluğu ile birlikte kadrosu tamamen yenileniyor...

A+A-

Bordo Mavili takımın  stoper oyuncusu Egemen Beşiktaş’la kesin olarak  anlaşarak yuvadan uçtu. Trabzonspor’un en gözde isimlerinden olan Selçuk İnanla ilgili olarak Trabzonspor oyuncuya  yıllık 1 milyon 800 bin Euro teklif  ederken  Selçuk’un Galatasaray’a  daha yakın olduğu Sarı Kırmızılı kulübün oyuncuya yıllık 3 milyon Euro teklif ettiği belirtiliyor.

Ceyhun Gülselam’ın durumu da karışık. Yıllık 1 milyon Euro isteyen oyuncuya bu rakam verilmeyecek. Trabzonspor  oyuncuya yıllık 700 bin Euro teklif  sundu  ve oyuncunun kararını vermesini bekliyor. Ceyhun’un da  Galatasaray ve  Fenerbahçe ile görüşme halinde   olduğu  öğrenildi. Umut Bulut’un Fransız  Toulose takımına  5 milyon Euro bonservis bedeli ile   transfer olmasına kesin gözüyle bakılırken , yönetimin Hırvat oyuncu  Cale’den kendisine kulüp bulmasını istediği öğrenildi.  Cale’  de  gidecek oyuncular arasında.  Yönetimin  iyi bir  stoper bulunması halinde   Polonyalı Oyuncu Glowacki’ nin mukavelesini de tek taraflı fesih  edeceği öğrenildi. Ancak Glowacki’nin  gidişi   istenilen bir stoper transferine bağlı olarak  şekillenecek.

 


JAJA – COLMAN – ENGİN

Trabzonspor yönetimi  Jaja , Colman ve Engin  gibi sorunlu gözüken ve sıkıntı yaratan   oyuncuları da  gözden çıkarmış  durumda. Edinilen  bilgilere  göre teknik patron Şenol Güneş’in de  sıcak bakmadığı  bu oyuncularla   yolların ayrılmasına  da kesin gözüyle bakılıyor. Teknik heyet ve yönetimin özellikle  Jaja ve Colman’ı   şampiyonluğun kaybedilmesinde  baş sorumlu olarak  gördüğü  ifade ediliyor.