1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzonspor divan başkanından açıklama...
Trabzonspor divan başkanından açıklama...

Trabzonspor divan başkanından açıklama...

İşte detaylar...

A+A-

 Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen, kulüp üyelerinin tek beklentisinin birlik beraberlik içinde kongreye gidilmesi olduğunu söyledi.

Sürmen, yaptığı yazılı açıklamada, 5-6 Aralık'ta Hayri Gür Spor  Salonu'nda gerçekleştirilecek Trabzonspor Seçimli Olağan Genel Kurulu öncesi,  üyelerin kulüp tarihinde olmadığı kadar kafa karışıklığı içinde bulunduğunu  kaydetti.

"Trabzonsporumuzun başarısından başka hiçbir beklentisi olmayan çok  değerli üyelerimiz, özlenen başarılı yıllar için, mevcut bölünmüşlüğün aksine,  yeni bir sayfa açılması, birlik beraberlik içerisinde kongreye gidilmesi arzusu  içerisindedir" ifadelerini kullanan Sürmen, "Bunun gerçekleşmesi için başta  mevcut yönetim kurulu ve adaylar olmak üzere herkese büyük görevler düşmektedir.  Bugün bu tarihi görevden kaçanlar, yarın 'ben Trabzonspor sevdalısıyım' deme  lüksüne sahip olamaz" değerlendirmesinde bulundu.

Bordo-mavili kulübün şahsi  veya siyasi hesaplaşmaların yapılacağı,  egoların tatmin edileceği bir yer olmadığına vurgu yapan Sürmen, "Bir bütün  halinde tarihi görevimizi yapmaktan kaçınırsak, 7 Aralık günü kazandığını  zannedenler de aslında kaybetmiş ve Trabzonspor'umuz yeni bir kaosa sürüklenmiş  olabilir. Bu nedenledir ki, bu tarihi çağrıyı benimseyenlerin birlik beraberlik  için katkı sağlamalarını tarihi bir görev olarak önemle tavsiye ediyor ve  bekliyorum" şeklinde görüş belirtti.