1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzonspor Sevgisi!
Trabzonspor Sevgisi!

Trabzonspor Sevgisi!

Bayan Taraftarların Trabzonspor Sevgisi...

A+A-

Spor Toto Süper Final'in 3. haftasında Trabzonspor'un sahasında oynayacağı Galatasaray maçına bayan taraftarların ilgisi büyük oldu. Sabahın erken saatlerinde kuyruğa giren kadın taraftarlar oluşturdukları kuyruk 1 kilometreyi buldu. Spor Toto Süper Ligi'nin 33. haftasında oynanan Fenerbahçe derbisinde çıkan olaylar nedeniyle sahasında oynayacağı 2 maçta seyircisiz oynama cezası alan bordo-mavililerde kadın taraftarlar Beşiktaş maçında takımlarını destekleyerek büyük bir sınav verirken, bordo-mavili takımda rakibini bayan taraftarlarının desteği ile 1-0 mağlup etmişti. Siyah-beyazlı takım ile oynanan maça büyük bir ilgi gösteren kadın taraftarlar aynı ilgiyi Galatasaray maçına da gösteriyor. Sabahın erken saatlerinde bilet gişelerine  gelen kadın taraftarlar uzun kuyruklar oluşturdu.

 Hüseyin Avni Aker Stadyumu bilet gişelerinde metrelerce uzunlukta kuyruk oluşturan Trabzonsporlu bayan taraftarlar, t


ek gişeden dağıtalan biletler nedeniyle zaman zaman gerginlik yaşadılar. Maç biletlerine alabilmek için 3-4 saat kuyrukta bekleyen kadın taraftarlar maddi ve manevi olarak her zaman Trabzonspor'un yanında olacaklarını ifade ederek Beşiktaş'ı yendikleri gibi Galatasaray'ı da yeneceklerini belirttiler. Bazı bayan taraftarlar ise Galatasaray'ı yenmeleri halinde Fenerbahçe'nin önünün  açılacağını belirterek, "Galatasaray'ı yeneceğimize inanıyoruz. Ancak Galatasaray'ı yenersek Fenerbahçe'nin önü açılmış olacak. Bizler de buruk bir sevinç yaşamış olacağız" dediler.

 Bordo-mavili bayan taraftarlar sabahın erken saatlerinde bilet alabilmek için kuyruğa girdiklerini ancak tek gişiden bilet dağıtımı olduğu için büyük bir sıkıntı yaşadıklarını belirttiler.