1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzonspor Taraftarından Tepki!
Trabzonspor Taraftarından Tepki!

Trabzonspor Taraftarından Tepki!

Yönetim istifa sesleri...

A+A-

Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi'nde Macar ekibi Videoton ile Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynadığı maçta bordo-mavili taraftarlar karşılaşma öncesinde Fenerbahçe ve UEFA'ya tepki gösterdi.


Bordo-mavili taraftarlar karşılaşma öncesinde "Is match-fixing legal in Turkey?"  (Türkiye'de maç ayarlamak serbest mi?) pankartıyla Fenerbahçe'nin şike davası sonrasında UEFA'dan ceza almamasını protesto etti. Pankarta diğer taraftarlar ellerinde bulunan '?' soru işaretleriyle destek verdi.


Videoton maçında bu tepkinin dışından bazı taraftarlar da Fenerbahçe ve UEFA'ya tepki gösterdi. Küçük bir taraftarın da Avni Aker Stadı'nda bu atkısı dikkat çekti.Yönetim istifa sesleri

Trabzonspor taraftarları karşılaşmanın bitiminin ardından yönetim kurulunu istifa davet etti. Tribünlerin büyük bölümü maçın bitimin ardından kısa bir süre 'yönetim istifa' şeklinde bağırdı. Bordo-mavili taraftarlar, maçın ardından takım halinde kendi taraftarlarını selamlayan Videotonlu futbolcuları alkışladı.
61. dakikada şov yapılmadı

Trabzonspor taraftarı, 61. dakikada kutlama yapmadı. Bordo-mavili taraftarlar, 'şehitler ölmez, vatan bölünmez' şeklinde bağırarak terör örgütüne tepki gösterdi.