1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzonspor TV'ye Yılmaz Desteği Olacak Mı?
Trabzonspor TV'ye Yılmaz Desteği Olacak Mı?

Trabzonspor TV'ye Yılmaz Desteği Olacak Mı?

Trabzonspor Onursal Başkanı M.Ali Yılmaz’ın...

A+A-

 Trabzonspor Onursal Başkanı M.Ali Yılmaz’ın sahibi olduğu TV em’i kapatacağını açıklamasından sonra bütün gözler yeniden Onursal Başkan Yılmaz’a döndü.

Trabzonspor yönetiminin Trabzonspor TV kurma ile ilgili çalışmaları aşırı mali yük nedeni ile askıya alınmıştı. Onursal Başkan Yılmaz’ın TV em’ i kapatması ile gözler Yılmaz’a çevrildi. Konu ile ilgili alakalı uzmanlar, Yılmaz’ın istemesi halinde, TVem’i Trabzonspor TV’ye dönüştürebileceği gerekli alt yapıyı da Trabzonspor’a verip, kulübün bir TV’sinin olabileceği yönünde görüş belirtiyorlar.

TARAFTAR BEKLİYOR

Trabzonspor taraftarları uzun zamandan bu yana kulübün TV kurmasını bekliyor. F.Bahçe, Beşiktaş ve G.Saray kulüp TV’lerinin yanı sıra Bursaspor’un da TV’si var. Trabzonspor’un TV’den yoksun olması, büyük bir eksiklik olarak nitelendiriliyor. Taraftarın ezici bir çoğunluğu da kulübün resmi bir TV’sinin olmasını istiyor.

ONURSAL BAŞKAN TARİHİ BİR SORUMLULUKLA KARŞI KARŞIYA

Bu aşamada Onursal Başkanı M.Ali Yılmaz’ın TV em’i kapatma kararı almasından sonra taraftarlar TV em’in Trabzonspor TV’ye dönüştürülmesi yönünde büyük bir beklenti içinde. Taraftarlar, Onursal Başkan olarak böyle bir hizmeti Yılmaz’dan bekliyoruz dediler. Taraftarlar, takım ve camia ile kulüp için büyük fedakarlıklar gösteren Onursal Başkanın bu ünvanla, Trabzonspor TV’nin kurulmasına da ön ayak olacağına inancımız tamdır diyor. Şimdi bütün gözler Onursal Başkan M.Ali Yılmaz’da.