1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzonspor Ve G.Saray Arasında Pazarlık!
Trabzonspor Ve G.Saray Arasında Pazarlık!

Trabzonspor Ve G.Saray Arasında Pazarlık!

Yılmaz G.Saray'ın Gündemindeki Yerini Koruyor...

A+A-

Burak'ı transfer etmek için Trabzonspor'un kapısını çalan İtalya'nın köklü kulübü Lazio'nun 5 milyon euro'yu 2 taksitle ödeme isteği Trabzonspor yönetimi tarafından olumsuz karşılanmıştı. İngiltere ve Rusya'dan da ciddi talipleri olan yıldız futbolcu Galatasaray'ın da gündemindeki yerini koruyor.

  

 

Trabzonspor'un menfaatlerini korumak zorunda olduğunu her fırsatta yineleyen Başkan Sadri Şener, Burak transferi konusunda Galatasaray yönetiminden henüz resmi bir teklif gelmediğini ifade ederken, sarı kırmızılı yönetimin Trabzonspor'a 6 milyon euro+Sercan Yıldırım'ı önerdiği öğrenildi.

 

 

 

Trabzonspor Teknik direktörü Şenol Güneş'in Sercan Yıldırım ismine sıcak bakmadığı Galatasaray alt yapısında top koşturan ismi açıklanmayan genç bir futbolcuyu istediği iddia edildi.Başkan Şener'in Trabzonspor'un menfaetleri için en uygun teklifi verecek takıma Burak'ı verebileceklerini söylediği de gelen haberler arasında.

 

 

 

Burak Yılmaz'ın Lazio'nun bonservis konusundaki tutumu nedeniyle İtalyan ekibini artık düşünmediği öğrenilirken, transferde Galatasaray'ın ön plana çıktığı ve bir iki gün içinde büyük ölçüde netlik kazanacağı gelen haberler arasında.

 

 

 

1 Temmuz'da yeni sezon hazırlıklarına Trabzon'da başlayan ve günde 2 antrenman yapan Bordo mavililerde Teknik Direktör Şenol Güneş futbolcularına 1 gün izin verdi.Futbolcularına, çalışmaların Trabzon etabındaki ilk etabındaki performanslarından oldukça memnun olduğunu belirten Şenol Güneş, Hollanda'da başlayacak olan 2. etap kampı için de uyarılarda bulundu.Hollanda'da 4 hazırlık maçı oynayacaklarını da belirten Güneş'in 2 hafta süresince futbolcularından verimli bir kamp çalışması beklediğini ifade etti.Trabzonspor yarın sabah saatlerinde İstanbul üzerinden Almanya'nın Düsseldorf şehrine geçtikten sonra kamp çalışmaları için Hollanda'nın Tegelen kasabasına gidecek. Bordo mavililer kamp süresince 4 hazırlık maçı oynayacak.