1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonspor'a coşkulu karşılama..
Trabzonspor'a coşkulu karşılama..

Trabzonspor'a coşkulu karşılama..

Deplasmanda Kardemir Karabükspor ile yapacağı maç için Karabük'e gelen Trabzonspor'a bordo mavili taraftarlar tarafından yoğun ilgi gösterildi..

A+A-


Bordo-mavili kafileyi taşıyan otobüsünün önünü kesen taraftarlar, futbolculara büyük sevgi gösterilerinde bulundu.


Takım otobüsü önünde açtıkları pankart ile 'Karabük'e hoşgeldiniz' diyen taraftarlar, 'Şampiyon Trabzonspor' diye tezahuratlarda bulundular.


Kulüp menajeri Caner Çuvalcıoğlu'nun kendileriyle görüşmesinin ardından taraftarlar otobüsün önünü açtılar ve otobüs kent merkezine doğru hareket etti.


Bu sırada kent merkezinden geldikleri bildirilen yaklaşık 100 araçlık konvoy da otobüsün arkasından bordo-mavili takımı konvoyla takip ettiler.


-OTOBÜS, YER YER DURDURULDU-

Trabzonspor'un Karabük il sınırına girdikten sonra otobüsü yer yer durdurulurken güvenlik güçleri taraftarları uzaklaştırarak otobüsün önünü açmaya çalıştılar.


Kentin bazı mevkilerinde 'Karabük'e hoşgeldiniz' şeklinde yazılar yer alırken taraftarlar otobüsün geçişleri sırasında da el sallayarak bordo-mavili takıma destek verdiler.


-TAKIM SAFRANBOLU'DA KAMPA GİRDİ-

İl sınırından itibaren konvoylar eşliğinde Karabük'ün Safranbolu ilçesine gelen bordo-mavili kafile, kamp yapacağı Bağlarsaray Otel'e yerleşerek kampa girerken burada da ilgi odağı oldu.


Bağlarsaray Otel Önünde yaklaşık 200 kişilik taraftar grubu, bordo-mavili takımın otele yerleşmesi sırasında takımlarına yoğun ilgi gösterdi.


Ellerinde meşaleler ve 'Bize her yer Trabzon' yazılı pankartlarıyla bordo-mavili futbolculara coşkulu tezahuratlarda bulunan taraftarlar, takımlarına büyük sevgi gösterilerinde bulundular.


Yoğun ilgi nedeniyle otobüsten oyuncular güçlükle inerken güvenlik güçleri, taraftarlar önünde güvenlik şeridi oluşturdular.


Bu arada, Trabzonsporlu futbolculara, yoldan geçen taraftarlar da ilgi gösterdi. Bazı balkonlarda Trabzonspor taraftarlarının takımlarının bayraklarını açtıkları gözlenirken yol kenarında da vatandaşlar kafileye el salladılar.