1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzonspor'a Destek!
Trabzonspor'a Destek!

Trabzonspor'a Destek!

İşte Destek Resimleri...

A+A-

Trabzonspor'un önde gelen isimleri Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde bir araya gelerek akşam antrenmanı öncesi Trabzonspor'a destek verdiler.


Asbaşkan Nevzat Şakar ve yönetim kurulu üyeleri birlikte, eski başkanlar Salih Erdem, Ahmet Celal Ataman, Özkan Sümer, Divan Başkanımız Ali Özbak, kurulları, eski yöneticiler ve futbolcular takıma akşam antrenmanda ziyaret ettiler. Ziyarette eski başkanlar Salih Erdem ve Ahmet Celal Ataman Teknik Direktör Şenol Güneş ile Kaptan Tolga Zengin’e çiçek verdiler.

Basın mensuplarına toplu halde görüntü verilmesinin ardından Divan Başkanımız Ali Özbak kısa bir konuşma yaptı. Özbak, böyle bir topluluğun bir araya gelmesinden büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Bu sezon aklımızdan asla geçmeyecek bir lig yaşıyoruz. Bir play-off sistemi çıkarttılar. 3 günde bir maç oynamak zorunda kalıyorsunuz. Sizleri çok iyi anlıyoruz. Biz takip ederken zorlanıyorsak sizler hayli hayli yoruluyorsunuzdur. Başarısız bir dönem geçirdik ancak size sonuna kadar güveniyoruz. Tüm camia arkanızda. Asla endişe etmeyin, sadece yüreğinizi ortaya koyarak futbol oynayın. Sezon sonu itibariyle play-off’a kalacağınızı biliyoruz. Hepinizi sevgiyle kucaklıyoruz”