1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzonspor'a moral yemeği
Trabzonspor'a moral yemeği

Trabzonspor'a moral yemeği

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu yönetim, teknik heyet ve futbolculara dün akşam moral yemeği verdi.

A+A-

Trabzon’da bir restoranda düzenlenen yemeğe Trabzon Valisi Recep Kızılcık, Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ticaret Odası Başkanı Suat Hacısalihoğlu, KTÜ Rektörü Süleyman Baykal, Asbaşkan Nevzat Şakar, yönetim kurulu üyeleri, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Beyazlı, Teknik Direktör Tolunay Kafkas, futbolcular ve eski oyuncuları katıldı.

Trabzon Belediye Başkanı Gümrükçoğlu, organizasyona umduğunun üzerinde katılımın gerçekleştiğini belirterek, çok sevinçli olduğunu belirtti.

Yemeğin birlik ve beraberlik adına önemli olduğunu dile getiren Gümrükçüoğlu, "Trabzonspor bir destandır. Bu destanı uzun yıllardan beri bugünlere taşınmıştır. Buda birlik ve beraberlik içinde olmuştur. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da bu birlikteliğimizi göstereceğiz. Cuma günü Orduspor ile oynayacağımız maçta taraftarlarımızla buluşacağımızı ilan ediyorum. Komşu şehrimizin takımına da misafirperverlik örneği göstereceğiz" dedi

Asbaşkan Nevzat Şakar kendilerine verilen desteğe çok sevindiklerini belirterek, " Güçlerimizi birleştirdiğimiz zaman aşamayacağımız engel yoktur" dedi.

Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık ise kentin bütün unsurlarının bir araya gelerek tek yürek olduğunu belirterek, "Dün olduğu gibi bugün de yarın da Trabzonspor'umuz ile gurur duyduğumuzu, geçmişi ve geleceği ile beraber olduğumuzu bir kere daha haykırma fırsatı bulduk. Teknik Direktör Tolunay Kafkas'a da seslenmek istiyorum. Biz, sizin ve takımımızın dün olduğu gibi bugün de arkasındayız" dedi.