1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonspor'da 1 imza, 2 söz!
Trabzonspor'da 1 imza, 2 söz!

Trabzonspor'da 1 imza, 2 söz!

Yönetimin sözleşme yenileme teklifine olumla yanıt veren Tolga Zengin bugün 5 yıllık imza atıyor. Burak ve Engin'den de aynı konuda söz alındığı öğrenildi

A+A-

Karadeniz temsilcisi gelecek sezon iç transferde sıkıntı yaşamamak için bu kez elini çabuk tutuyor.  Bordo-Mavili yöneticilerin ilk olarak teklif götürüp olumlu yanıt aldığı başarılı file bekçisi Tolga Zengin’in bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde 5 yıllık yeni bir anlaşmayı imzalayacağı duyuruldu. Son derece mutlu olduğunu ve futbolu Trabzonspor’da bırakmayı hep söylediğini belirten Tolga Zengin, “Takım içinde ilk adımı benim atıp herkese öncülük yapmam gerekiyordu. Bunun için huzurlu ve mutluyum” ifadelerini kullandı. Onur’un sakatlığını da göz önünde bulundurursak Bordo-Mavili oyuncunun yeni sezonda da kaleyi devralması bekleniyor.

İmzalar ayrıntıya kaldı

Tolga Zengin cephesinde oldukça hızlı sonuca giden Trabzonspor’un kurmaylarının takımın iki önemli ismi Burak Yılmaz ve Engin Baytar için de kolları sıvadığı edinilen bilgiler arasında. Hatta her ikisinden de en kısa zamanda mukavele yapmak için söz alındığı, işin ayrıntıların konuşulmasına kaldığı Trabzon kulislerinin gündemi.