1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzonspor’da 30 milyon TL’lik beklenti!
Trabzonspor’da 30 milyon TL’lik beklenti!

Trabzonspor’da 30 milyon TL’lik beklenti!

Trabzonspor’da 30 milyon TL’lik beklenti!

A+A-

Trabzon’da, kadroda düşünülmeyen ve kalmaları halinde maliyetleri 30 milyon TL’yi bulacak Cardozo, N’Doye, Douglas, Özer, Sefa ve Musa için zaman hızla daralıyor.

 

Yaptığı yeni transferlerle adından söz ettiren Trabzonspor’da, bir yandan da kadrodaki şişkinliği indirmek için çalışmalar devam ediyor. Yeni sezonda kadroda düşünülmeyen Cavanda, İshak Doğan, Yatabare, Erkan Zengin ve Ferhat Yazgan ile yolları ayıran, Aykut Demir’i ise Osmanlıspor’a kiralayan Fırtına’da gözden çıkarılan diğer isimler Cardozo, Douglas, Özer Hurmacı, Sefa Yılmaz, Dame N’Doye ve Musa Nizam konusundaki belirsizlik sürüyor.

 

2.5 milyon Euro alan Cardozo, Malaga’nın 1 milyon 250 bin Euro’luk teklifini kabul etmezken, 1 milyon 750 bin Euro kazanan Douglas ise Sporting’in 800 bin Euro’luk önerisine “hayır” demişti. Yine 2.5 milyon Euro alan ve indirim istenen N’Doye, sadece 250 bin Euro’luk “feda” yapabilecağını belirtip hayal kırıklığı yarattı. Özer, Sefa ve Musa da kendilerine gelen teklifleri düşük bulup geri çevirirken kalmaları halinde toplam 30 milyon TL’lik mali yük getirecek bu isimlerin, transferin son günü olan 31 Ağustos’a kadar ayrılmaları umut ediliyor.