1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzonspor'da Çetin Kansız da istifa etti!
Trabzonspor'da Çetin Kansız da istifa etti!

Trabzonspor'da Çetin Kansız da istifa etti!

Trabzonspor'dc Osman İlyas ve İrfan Coşkun’un istifasıyla başlayan iç çatışma devam ediyor.

A+A-

Trabzonspor’da yönetim krizi çıktı. Bordo-Mavili camia yönetimden icraat beklerken kısır çekişmeler sonucu kulüp bataklığa doğru sürüklenmeye devam ediyor. Görevi devraldıkları gün yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında çıkan anlaşmazlıklar sonrası Osman İlyas ve İrfan Coşkun’un istifa etmeleriyle başlayan yönetim içi çatışma dinmezken son olarak yedek yönetici Çetin Kansız da istifa etti.

Kansız’ın istifasının ardından sıranın kime geldiği merakla beklenmeye başlarken, istifanın perde arkasında ise Trabzonspor Başkanı’na karşı koyulan tepki olduğu ileri sürüldü. Kansız’ın Trabzonspor Başkanı’na, siyasi söylemleri ve eylemleri nedeniyle karşı çıktığı kaydedildi. MHP’li olduğu belirtilen Kansız’ın, Trabzonspor Başkanı’nın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan övgüyle bahsetmesinin ardından istifa kararı aldığı ifade edildi.

Öte yandan Kansız’ın uzun süredir istifayı düşündüğü, teknik direktör Mustafa Akçay’ın da zamansız açıklamalarından rahatsız olduğu öğrenildi. Bu arada geçtiğimiz günlerde Trabzonspor Başkanı’nın yönetim kurulu toplantısına 6 yöneticiyi almadığı iddia edilmiş ve bu kişilerden birinin Çetin Kansız olduğu dile getirilmişti. Trabzonspor’da bu istifaların devamının gelebileceği de seslendirildi.