1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzonspor'da iki isim kadro dışı bırakıldı!
Trabzonspor'da iki isim kadro dışı bırakıldı!

Trabzonspor'da iki isim kadro dışı bırakıldı!

Trabzonspor’da Hami Mandıralı’nın raporu doğrultusunda 2 oyuncu kadro dışı bırakıldı.

A+A-

Hami Mandıralı’nın raporu doğrultusunda Colman ve Zokora kadro dışı bırakıldı. Malouda durumu yapılacak görüşmenin ardından netlik kazanacak.

Teknik heyet ve yönetimle görüşmeden düğün tarihi alan ve geçtiğimiz günlerde İstanbul’da evlenen Fildişi Sahilli oyuncu Didier Zokora ve düğüne izinsiz olarak giden Arjantinli Gustavo Colman, teknik heyetin raporu doğrultusunda yönetim tarafından kadro dışı bırakıldı. Trabzonspor teknik sorumlusu Hami Mandıralı’nın, "Beni ikna etmek zorundalar" dediği iki oyuncu, Mandıralı ile bir görüşme yaptı. Bu görüşmenin ardından yönetime 'kadro dışı bırakılsınlar' raporu veren Hami Mandıralı’nın isteği üzerine yönetim kurulu iki oyuncuyu da süresiz olarak kadro dışı bıraktı.

MALOUDA BELİRSİZ

Bu arada ailevi nedenlerini gerekçe göstererek ülkesine giden ve ayrılmak istediği yönünde yönetime haber yollayan Florent Malouda, dün gece Trabzon’a döndü ve bu sabah takımdan ayrı olarak salonda çalıştı. Hami Mandıralı’nın bu oyuncuyla yapacağı görüşmenin ardından kadro dışı bırakıp bırakmama yönündeki kararını vereceği belirtildi. Zokora’nın düğününe izinsiz olarak katılan Paolo Henrique ise Hami Mandıralı ve takım arkadaşlarından özür dilemiş, Gençlerbirliği maçında kadroya alınmıştı.