1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzonspor’da neler oluyor!
Trabzonspor’da neler oluyor!

Trabzonspor’da neler oluyor!

Bordo-Mavili kulüpte başkanın göreve geldikten sonra söylemleriyle eylemleri bir türlü örtüşmez oldu.

A+A-

Trabzonspor’da göreve gelmeden önce camiaya umut dağıtan Bordo-Mavili kulübün başkanının göreve geldikten sonra söylemleriyle eylemleri bir türlü örtüşmez oldu. Son olarak dün saat 14.00’da basın açıklaması yapacağını iki gün önceden bildiren Başkan, bu toplantıyı yapmaktan vazgeçti. Başkan’ın şaşkınlık yaratan bu kararsızlığı sonrası Bordo-Mavili camia, "Trabzonspor’da neler oluyor" sorusuna cevap aramaya başladı.

Verdiği tüm kararlardan bugüne kadar vazgeçtiği gözlenen Trabzonspor Başkanı kararsızlığına bir yenisini ekledi. Daha önce "Fatih Tekke sportif direktörüm" diyen Başkan bu göreve Ünal Karaman’ı getirdi. Kupayı üstü açık otobüsle bir ay içinde Trabzon’a getireceği sözünü verdi, şimdi ise ağız değiştirdi. Ardından Ömer Eyüpoğlu’nu altyapının başına getirdi, bir gün sonra Eyüpoğlu gitti, Sadi Tekelioğlu göreve geldi.

"Trabzonspor, kaptanını satmaz. Tolga’yı satmayacağız" dedi; Tolga Beşiktaş’a gitti. Çaykur Rizespor maçında sahayı terk eden Volkan’ın bir daha Trabzonspor forması giyemeyeceğini söyledi. Volkan bir gün sonra özür diledi ve affedildi. Taraftarlara transfer için umut verdi. "Kaliteli bir forvet mutlaka alınacak" dedi. Son günde İsveçli golcü John Guidetti ile anlaşıldığını bildirdi, sonra bu transfer gerçekleşmedi.

Trabzonspor Başkanı, seçilir seçilmez yerel medyanın kendisine sorduğu soruya "Trabzonspor başkanına böyle soru sorulmaz. Trabzonspor başkanı konuşmaz, icraat yapar" dedikten sonra ulusal televizyon ekranlarından ayrılmadı ancak yerel medyaya sırt çevirdi. Kısacası bugüne kadar söylediklerinin arkasında durmayan, ak dediğine daha sonra kara diyen Trabzonspor Başkanı görevini layıkıyla yerine getiremez durumda.